POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2014-09-06 20:02

BŁĘKITNI LUBIĘCIN - CARGOVIA

bramki:

Błękitni 25' ,42' ,49' ,57' ,61' ,65'.

D.Szarmach 60'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz kpt.,M.Rajewski ,N.Staszyk ,P.Jasicki (od 51' R.Szydłowski) ,A.Bujarski (od 57' D.Chołuj) ,K.Oklejewicz ,K.Pudzianowski ,F.Olejarz (od 71' K.Kurczyk) ,D.Szarmach ,K.Woch (od 78' M.Kaczmarek).  trener - P.Olejarz.

W 4 kolejce klasy A ,Cargovia doznała wysokiej porażki z Błękitnymi w Lubięcinie 1-6 (0-2). Kargowianie oddali mecz bez walki i zaangażowania ,takiego jak to było tydzień wcześniej w meczu z GKS Siedlisko. Pierwsza połowa do momentu straty gola wyrównana ,ale w 25' po rozklepaniu obrony Cargovii napastnik Błękitnych z kilku metrów po ziemi otwiera wynik spotkania 1-0. Kargowianie próbują wyrównać ,ale chwile po starcie gola brakuje nam szczęścia bo K.Oklejewicz za pola karnego trafia w poprzeczkę ,a i celności po strzałach K.Wocha w dogodnych sytuacjach ,piłka daleko mija bramkę gospodarzy. W 42' gospodarze po szybkiej akcji i strzale z kilku metrów pod poprzeczkę zdobywają drugiego gola i do szatni schodzą z dwubramkowym prowadzeniem. Druga połowa to już dominacja i skuteczna gra gospodarzy. W 49' strata K.Pudzianowskiego w środku pola po której poszła kontra prawą stroną i jest 3-0 dla Błękitnych. Nie mineło 10' i po indywidualnej akcji pomocnika gospodarzy ,który ograł dwóch Kargowian i za pola karnego po ziemi trafił tuż przy słupku podwyższając na 4-0. Chwile później honorowego gola dla Cargovii zdobył po zagraniu F.Olejarza ,D.Szarmach ,który ograł trzech obrońców Błękitnych i za pola karnego soczystym strzałem zaskoczył bramkarza gospodarzy 4-1. Niestety minutę później po kontrze gospodarze zdobywają piątego gola 5-1. Gospodarze idą za ciosem i w 65' ustalają wynik meczu na 6-1 po wrzutce w pole karne ,najpierw po główce Ł.Kubalski odbił piłkę ,ale nie było asekuracji i przy dobitce był bez szans. Kargowianie próbowali zmniejszyć rozmiary porażki ,ale zabrakło skuteczności ,gdy w sytuacji sam na sam K.Pudzianowski trafił w bramkarza ,a w dogodnej sytuacji strzał K.Oklejewicz został zablokowany. W sumie zasłużone zwycięstwo gospodarzy ,którzy grali szybko ,agresywnie i przede wszystkim skutecznie. Kargowianie można by rzec przeszli obok meczu. Wyróżniającymi się zawodnikami Kargowian byli D.Szarmach ,który walczył na całym boisku i Ł.Kubalski mimo iż wpuścił sześć goli ratował zespół od jeszcze wyższej porażki.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów