bramki:

Karpik 45' ,59' ,74'.

K.Woch 27' ,D.Chołuj 31' ,32' ,74' ,75' ,80' ,A.Pawliszyn 63'.

N.Kocur - Kr.Lorenc (od 65' P.Krauze) ,P.Reiner ,R.Szydłowski ,R.Patrzykąt kpt.(od 41' M.Tkaczuk) ,H.Zawadzki (od 41' M.Konieczny) ,F.Olejarz (od 41' A.Pawliszyn) ,Ka.Lorenc ,P.Krauze (od 41' P.Wawrzynowicz) ,K.Woch (od 68' S.Wieczorek) ,D.Chołuj.

Sparing juniorów w Kopanicy z Juniorami młodszymi Karpika wygrany 7-3 (3-0). Mecz toczył się przy przewadze Kargowian. Do przerwy prowadzenie 3-0 po golach K.Wocha i D.Chołuja (2) choć sytuacji było znacznie więcej ,ale brakowało skuteczności w stu procentowych sytuacjach ,gospodarze mieli tylko dwie okazje ,w pierwszej uratowała nas poprzeczka a w drugiej znakomitą interwencją popisał się N.Kocur broniąc strzał z rzutu wolnego. Po przerwie Kargowianie wyszli trochę zdekoncentrowani i gospodarze uchwycili kontakt na 3-2. Po akcji D.Chołuja ,sytuację sam na sam wykorzystał A.Pawliszyn (4-2) ,ale gospodarze znów zdobyli kontaktową bramkę (4-3). Kargowianie jednak w tej samej minucie po wolnym Ka.Lorenca i sprycie D.Chołuja odskoczyli na dwie bramki (5-3) i zaczeli grać skuteczniej za sprawą D.Chołuja ,który dokłada dwa gole i ustala wynik meczu na 7-3. Udany sparing ,ale mimo strzelania siedmiu goli ,Kargowianie razili skutecznością w sytuacjach stuprocentowych i ten element należy poprawić.  Bardzo dobrze wypadli rezerwowi i debiutanci (Kr.Lorenc ,M.Konieczny ,S.Wieczorek). Brawo chłopaki.:)