ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

bramki:

Avia 14' ,17' ,32' ,57'.

D.Szarmach 21' ,53'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,P.Jasicki ,A.Bujarski (od 65' K.Lorenc) ,K.Oklejewicz ,K.Pudzianowski ,F.Olejarz (od 65' A.Pawliszyn) ,D.Szarmach ,K.Woch.  trener - P.Olejarz

W swoim drugim meczu w klasie A ,Cargovia uległa Avii Siedlnica 2-4 (1-3). Mecz był meczem walki i mało było sytuacji bramkowych ,a te które były skuteczniej wykorzystali gospodarze. Pierwszy gol meczu padł w 14' ,gdy w polu karnym J.Wasiak tak niefortunnie wybijał piłkę ,że podał ją wprost na nogę zawodnika Avii ,który z bliska po ziemi między nogami interweniującego Ł.Kubalskiego trafił do siatki 1-0. Nim Kargowianie otrząsnęli się po stracie gola ,było już 2-0 dla gospodarzy ,w 17' prostopadłe zagranie wykorzystał napastnik Avii ,który wpadł w pole karne i strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie 2-0. Kargowianie jednak się nie załamali i chwilę później (21') po zagraniu na lewą stronę K.Pudzianowskiego do F.Olejarza ten dośrodkował  w pole karne gospodarzy ,tam najwyżej skoczył D.Szarmach i główką przelobował bramkarza Avii strzelając kontaktowego gola 2-1. Niestety w 32' zawodnik Avii strzałem z ponad 20 metrów zaskakuje Ł.Kubalskiego i jest 3-1 dla gospodarzy. W 41' po rzucie rożnym F.Olejarza z kilku metrów główkował K.Woch ,ale tuż obok słupka ,w odpowiedzi kontra Avii ,ale ratuje nas słupek po strzale napastnika gospodarzy. Do przerwy 3-1 dla Avii. Druga połowa rozpoczeła się od szansy na kontaktowego gola ,ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego K.Oklejewicza na długim słupku trzy metry od bramki K.Pudzianowski nieczysto trafił w piłkę i ta przeszła obok słupka. W 53' kiks obrońcy przedpolem karny mógł wykorzystać D.Szarmach ,ale wychodząc sam na sam z bramkarzem próbował go minąć ,a ten wyłapał mu piłkę spod nogi ,ale kilka sekund później ponownie po kiksie obrońcy D.Szarmach znalazł się sam na sam z bramkarzem tym razem okazał się skuteczny i strzałem po ziemi zdobywa kontaktowego gola 3-2. Gdy wydawało się ,że Kargowianie pójdą za ciosem to jednak gospodarze cztery minuty później przeprowadzili skuteczną akcje ,prawą strona przedarł się w pole karne zawodnik Avii odegrał piłkę na 10 metr do niepilnowanego napastnika ,a ten po ziemi ustala wynik meczu na 4-2. Do końca meczu gra toczy się w środku pola ,gospodarze zadowoleni z prowadzenie nastawiają się na kontry i pod koniec meczu zawodnik Avii wychodził sam na sam z Ł.Kubalskim ,ale dobrze został zablokowany przez P.Jasickiego. Kargowianie do końca spotkania próbowali zmienić niekorzystny wynik ,ale nie było pomysłu na rozegranie skutecznej akcji. Druga porażka w tym sezonie ,ale można było się pokusić o korzystniejszy wynik. Dzięki chłopaki za ambicje ,walkę i zdrowie zostawione na boisku.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa