CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-08-16 19:53

CARGOVIA - PIAST-PARKOVIA TRZEBIECHÓW

bramki:

samobójcza 29' ,F.Olejarz 54' ,K.Pudzianowski 71'.

Piast 14' ,50' ,62' ,79' ,90'+4'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,R.Szydłowski ,P.Jasicki ,A.Bujarski ,K.Oklejewicz ,D.Szarmach ,F.Olejarz (od 74' A.Płonka) ,K.Woch (od 90'+1' K.Lorenc) ,D.Chołuj (od 46' K.Pudzianowski).   trener - P.Olejarz

Nieudała się Kargowianom inauguracja nowego sezonu w klasie A ,porażka z Piastem-Parkovią Trzebiechów 3-5 (1-1) odzwierciedlała przebieg spotkania ,gdyż Piast oddał więcej strzałów na bramkę Cargovii i przy tym skutecznych ,ale niedosyt pozostał bo to spotkanie można było zremisować a i przy odrobinie szczęścia i wygrać ,niestety było zbyt dużo błędów indywidualnych ,które wykorzystali goście. Mecz rozpoczął się od ataków gości i już w 7' staneli przed szansą zdobycia gola ,ale wybiegiem z bramki Ł.Kubalski wyjaśnił sytuację . Niestety w 14' był już bez szans w sytuacji sam na sam po stracie piłki przez F.Olejarza przed polem karnym 0-1. Chwile później stratę zaliczył P.Jasicki ,ale napastnik Piasta w sytuacji sam na sam strzelając po ziemi nie trafił w bramkę. Gdy wydawało się że kwestia bramek dla gości jest tylko kwestią czasu w 29' dośrodkowanie w pole karne Piasta ,A.Bujarskiego zamienił na wyrównującego gola obrońca gości ,pakując główką piłkę do własnej bramki 1-1. Goście trochę zaskoczeni taka sytuacją jednak nadal mieli inicjatywę i w 35' po kontrze znów staneli przed szansą strzelenia gola ,ale ich pomocnik w sytuacji sam na sam z Ł.Kubalskim nie trafił w bramkę strzelając po ziemi w długi róg. Chwilę później znów zmarnowali doskonałą sytuację ,gdy w polu karnym dał się ograć P.Jasicki ,ale zawodnik Piasta z kilku metrów strzelił wprost w Ł.Kubalskiego. Kargowianie odpowiedzieli tylko bombą K.Wocha za pola karnego ,ale piłka przeszła tuż nad poprzeczką. Do przerwy 1-1. Po przerwie obie drużyny poszły na wymianę ciosów z której zwycięsko wyszedł Piast. Chwilę po przerwie po wrzutce w pole karne Cargovii ,zawodnik gości strzałem po ziemi z kilku metrów obejmuje prowadzenie 1-2. Kargowianie po czterech minutach wyrównują po akcji D.Szarmacha ,który w tempo zagrał do F.Olejarza ,a ten będąc sam przed bramkarzem po ziemi umieszcza piłkę w bramce 2-2. W 60' znakomitą interwencją popisuje się Ł.Kubalski parując piłkę na rzut rożny po indywidualnej akcji zawodnika gości i jego strzale po ziemi z 16 metrów. Niestety chwilę później po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym obrońca Piasta z bliska wpycha piłkę do pustej bramki 2-3. Kargowianie jednak się nie poddają i po indywidualnej akcji D.Szarmacha ,który w polu karnym zakręcił obrońcami i wyłożył piłkę na piąty metr do K.Pudzianowskiego ,który silnym strzałem pod poprzeczkę z pierwszej piłki wyrównuje 3-3. Niestety w 71' znów gapiostwo i niezdecydowanie obrońców Cargovii po rzucie rożnym wykorzystuje obrońca Piasta i główką z bliska ponownie obejmuje prowadzenie 3-4. Kargowianie do końca meczu próbują zdobyć wyrównanie ,ale nadziewają się na kontry gości w 90' dopisało nam jeszcze szczęście bo zawodnik Piasta w sytuacji sam na sam trafia w słupek ,ale w doliczonym czasie gry po stracie piłki w środku pola napastnik gości ogrywa R.Szydłowskiego i wybiegającego z bramki Ł.Kubalskiego i strzelając do pustej bramki ustala wynik meczu na 3-5. Mimo porażki można myślę z optymizmem patrzeć na kolejne mecze Cargovii ,bo wola walki i ambicja były składne i skuteczne akcje również ,trzeba tylko wyeliminować błędy indywidualne i w następnych meczach będą punkty.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa