CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

3 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PRZYJACIÓŁ

SCHULZENDORF 09.08.2014

wyniki:

Cargovia - SG Einheit Luckenwalde  3 - 1 br. F.Olejarz ,K.Woch ,D.Szarmach.

SG Schulzendorf - SV Schonefeld  3 - 0

SG Schulzendorf - Cargovia  3 - 1 br. A.Bujarski.

SG Einheit Luckenwalde - SV Schonefeld  0 - 3

Cargovia - SV Schonefeld  2 - 4 br. D.Szarmach ,D.Chołuj.

SG Schulzendorf - SG Einheit Luckenwalde  5 - 1

tabela

1. SG Schulzendorf  3  9  11 - 2

2. SV Schonefeld  3  6  7 - 5

3. Cargovia  3  3  6 - 8

4. SG Einheit Luckenwalde  3  0  2 - 11

skład Cargovii:

K.Orczyk - R.Szydłowski ,M.Rajewski ,P.Reiner ,P.Jasicki ,A.Bujarski ,D.Szarmach ,K.Oklejewicz kpt.,F.Olejarz ,K.Woch ,D.Chołuj.    na zmiany: P.Smerda ,K.Kurczyk ,K.Lorenc ,R.Patrzykąt A.Płonka.   trener - P.Olejarz.

Cargovia Kargowa gościła w zaprzyjaźnionym Schulzendorf na 3 Międzynarodowym Turnieju Przyjaciół ,który to turniej odbył się po raz trzeci (poprzedni był w czeskim Vinor-Praga ,a pierwszy w Kargowej) grano 2x20 minut. Niestety na turniej nie dotarła drużyna z Czech ,Sokol Vinor Praga. Turniej otworzył i przywitał zaproszone drużyny burmistrz Schulzendorf pan Markus Mucke. Turniej wygrali gospodarze SG Schulzendorf wygrywając wszystkie mecze. Kargowianie grali w dość młodzieżowym składzie i zajeli trzecie miejsce. W pierwszym meczu spokojnie pokonali ekipę SG Einhait Luckenwalde 3-1. Byli stroną przeważającą i po golach F.Olejarza ,K.Wocha i D.Szarmacha prowadzili 3-0 ,a okazji było znacznie więcej ale dogodnych sytuacji nie potrafili wykorzystać D.Szarmach  ,K.Lorenc ,których strzały dobrze bronił bramkarz oraz A.Płonka ,który najpierw posłał piłkę nad poprzeczką ,a w następnej akcji w nią trafił. Piłkarze niemieccy mieli dwie dogodne sytuacje ,ale dobrze interweniował K.Orczyk ,broniąc w sytuacji sam na sam. Dopiero pod koniec meczu piłkarze z Luckenwalde strzelili honorowego gola. W drugim swoim meczu z gospodarzami turnieju Kargowianie przegrali 1-3. Piłkarze z Schulzendorfu przeważali przez całe spotkanie ,choć Kargowianie przy stanie 0-2 zdołali zdobyć kontaktowego gola po ładnej akcji ,D.Chołuj ,P.Jasicki i A.Bujarski rozklepując obronę gospodarzy i ładnym strzale tego ostatniego i gdy wydawało się że Kargowian stać jest na wyrównanie ,gospodarze skontrowali i ustalili wynik na 1-3. W trzecim swoim meczu Kargowianie ulegli 2-4 ekipie SV Schonefeld ,choć wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Kargowianie byli stroną przeważającą ,ale nie potrafili wykorzystać kilku dogodnych stu procentowych sytuacji ,za to dali się łatwo kontrować co skutecznie wykorzystali piłkarze niemieccy. Na zakończenie turnieju burmistrz Schulzendoref pan Markus Mucke wręczył kapitanom drużyn pamiątkowe puchary ,podziękował za dobrą grę i życzył sukcesów w rozgrywkach ligowych. W sumie udany wyjazd Kargowian ,którzy zostali mile przyjęci i ugoszczeni przez gospodarzy turnieju.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa