POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA - POLONIA NOWE KRAMSKO

6 - 4 (1-1 ,2-0 ,3-3)

bramki:

D.Szarmach 15' ,68' ,K.Oklejewicz 38' ,K.Lorenc 43' ,K.Pudzianowski 62' (karny) ,F.Olejarz 77'.

Polonia 4' ,70' ,78' ,84'.

K.Andrys - R.Patrzykąt ,J.Wasiak kpt.,P.Reiner ,K.Lewkowicz ,F.Olejarz ,K.Pudzianowski ,K.Oklejewicz ,A.Bujarski ,K.Woch ,D.Szarmach.   na zmiany - K.Orczyk ,R.Szydłowski ,M.Kaczmarek ,M.Błażejewski ,K.Lorenc ,P.Wawrzynowicz ,D.Tomaś ,A.Płonka ,A.Pawliszyn ,P.Krauze ,K.Kurczyk.   trener - P.Olejarz.

Mecz sparingowy z B-klasową Polonią Nowe Kramsko wygrany 6-4. Grano 3x30 minut. Już w pierwszej minucie goście mogli objąć prowadzenie ,po kiksie R.Patrzykąta ,ale napastnik Polonii w sytuacji sam na sam nie opanował piłki i K.Andrys ją spokojnie wyłapał. Niestety chwile później dał się zaskoczyć strzałem z rzutu wolnego za pola karnego i Polonia objeła prowadzenie 0-1. Kargowianie szybko ruszyli do odrabiania strat ,ale brak było skuteczności ,gdy w 6 ' po zagraniu K.Wocha sam na sam z bramkarzem wyszedł A.Bujarski ,ale posłał piłkę nad poprzeczką. Minutę później podającym był A.Bujarski ,ale D.Szarmach z 12 metrów nie trafił w dogodnej sytuacji w bramkę. Wreszcie w 15' po zagraniu K.Oklejewicza ,D.Szarmach ograł obrońcę w polu karnym i strzałem w krótki róg po ziemi zaskoczył bramkarza Polonii 1-1. Druga tercja to szybko strzelone dwa gole przez Kargowian. W 38' K.Oklejewicz zagrał do A.Płonki ten wyszedł sam na sam z bramkarzem ,ale ten odbił piłkę po jego strzale ,przejął ją ponownie A.Płonka i odegrał do nadbiegającego K.Oklejewicza ,który po ziemi objął prowadzenie 2-1. W 43' znakomite podanie od A.Płonki wykorzystał K.Lorenc ,który będąc sam przed bramkarzem strzałem po ziemi podwyższa na 3-1. Goście najlepszą sytuację w tej części gry zmarnowali w 52' ,gdy ich zawodnik nie trafił do pustej bramki z kilku metrów. W 58' P.Krauze po podaniu D.Szarmacha z kilku metrów trafił prosto w bramkarza. Trzecia odsłona meczu przyniosła grad bramek ,najpierw na 4-1 podwyższył K.Pudzianowski z rzutu karnego podyktowanego za faul bramkarza na P.Krauze. Chwilę później po zagraniu K.Pudzianowskiego ,D.Szarmach ograł bramkarza i strzelił do pustej bramki 5-1. Dwie minuty później goście po kontrze i sytuacji sam na sam zdobyli drugiego gola 5-2. W 77' akcja A.Płonki ,który przeprowadził rajd prawą stroną ,zagrał w pole karne do nadbiegającego F.Olejarza ,który strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości 6-2. Minute później gapiostwo obrony Cargovii wykorzystał napastnik gości ,który będąc sam na sam z K.Andrysem strzela po ziemi trzeciego gola 6-3. Kargowianie mogli podwyższyć wynik ,ale znakomite okazje marnowali ,najpierw A.Płonka ,który w sytuacji sam na sam posłał piłkę nad poprzeczką ,później D.Szarmach z kilku metrów trafił w słupek ,a w podobnej sytuacji K.Oklejewicz trafia w boczną siatkę. W 84' goście po sytuacji sam na sam i strzale po ziemi w długi róg ustalają wynik meczu na 6-4. Jeszcze pod koniec meczu sam na sam z bramkarzem wyszedł K.Woch ,ale ten okazał się lepszy broniąc jego strzał po ziemi. Dobra skuteczność Kargowian w sparingu z Polonią ,ale i też sporo bramek straconych i grę w obronie należy koniecznie poprawić bo tracimy zbyt dużo bramek.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów