CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

DĄB II Przybyszów 2:3 ODRA Klenica
MKS Nowe Miasteczko 2:1 POGOŃ Wschowa
CUPRUM Czciradz 0:1 AVIA Siedlnica

prysznic z nieba i na boisku

• autor: mkscargovia, 2014-08-03 20:10

AVIA WĘGRZYNICE - CARGOVIA

13 - 3 (4-1 ,4-2 ,5-0)

bramki:                                         grano 3x30 minut

Avia 11' ,15' ,18' ,19' ,35' ,50' ,55' ,58' ,67' ,70' ,71' ,76' ,83'.

K.Oklejewicz 28' ,samobójcza 37' ,K.Pudzianowski 52'.

K.Orczyk - R.Szydłowski ,J.Wasiak kpt.,P.Reiner ,D.Kędziora ,A.Bujarski ,K.Oklejewicz ,K.Pudzianowski ,F.Olejarz ,D.Szarmach ,K.Woch.    na zmiany - N.Kocur ,K.Lorenc ,K.Kurczyk ,P.Krauze ,A.Płonka ,M.Błażejewski.   trener - P.Olejarz.

Trzeci sparing przed ligą tym razem z beniaminkiem klasy A ,Avią Węgrzynice to zimny prysznic tak z nieba jak i na boisku. Porażka 13-3 po katastrofalnej grze w obronie i bramkarzy. Mecz grano 3x30 minut i toczył się przy padającym deszczu. Do tych warunków szybko dostosowali się gospodarze i szybko strzelili cztery bramki nie bez winy obrońców Cargovii i bramkarza ,choć przy stanie 0-0 sytuacji sam na sam nie wykorzystał F.Olejarz. Bramkę na 4-1 strzelił z rzutu wolnego K.Oklejewicz. Druga tercja to dalsza skuteczna gra Avii ,choć i Kargowianie zdołali strzelić dwie bramki ,na 5-2 przy pomocy obrońcy ,który po rożnym K.Oklejewicza skierował piłkę do własnej bramki  i na 6-3 K.Pudzianowski po akcji D.Szarmach i K.Wocha ,choć sytuacji było więcej ,ale był fatalny brak skuteczności ,ponownie F.Olejarz nie potrafił pokonać bramkarza Avii po zagraniu A.Płonki z kilku metrów strzelił wprost w niego ,a i A.Płonka jak i D.Szarmach po zagraniach K.Lorenca nie potrafili zdobyć gola w sytuacjach sam na sam. Trzecia odsłona to całkowita dominacja gospodarzy ,którzy aplikują nam pięć goli i ustalają wynik meczu na 13-3. Mogli wygrać jeszcze wyżej ,ale w 62' rzut karny znakomicie obronił K.Orczyk po trosze rehabilitując się za poprzednie błędy. Kargowianie mogli zmniejszyć rozmiary porażki ,ale stu procentowych sytuacji nie potrafili wykorzystać A.Płonka ,który ograł obrońcę i bramkarza i zamiast strzelać do pustej bramki podawał do D.Szarmacha ,którego ubiegł obrońca i wybił piłkę ,chwilę później D.Szarmach ograł dwóch obrońców w polu karnym i z kilku metrów nie potrafił pokonać bramkarza Avii ,który wyłapał jego strzał po ziemi ,a po zagraniu D.Kędziory z kilku metrów trafił w boczną siatkę. Pogrom z Avią ,która wykorzystała wszystkie błędy Kargowian. Trzeba z tej lekcji wyciągnąć wnioski ostro wziąć się za treningi bo za dwa tygodnie już liga.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów