CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

2 - 4 (1-1 ,1-2 ,0-1)

bramki:                         grano 3x30 minut

Obra 25' ,54'.

K.Woch 3' ,45' ,K.Oklejewicz 51' ,D.Chołuj 70'.

K.Andrys - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,P.Jasicki ,P.Krauze ,K.Oklejewicz ,A.Pawliszyn ,K.Kurczyk ,K.Woch ,D.Chołuj.     na zmiany - R.Patrzykąt ,R.Szydłowski ,F.Krzaczkowski.   trener - P.Olejarz

Mecz sparingowy z beniaminkiem świebodzińskiej klasy B ,Obrą Trzciel przyniósł zwycięstwo 4-2. Grano 3x30 minut. Pierwsza tercja to szybkie objęcie prowadzenia już w 3' przez K.Wocha ,który otrzymał dobre podanie od P.Krauze i w pełnym biegu silnym strzałem z linii pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy 0-1. Po tym golu gospodarze przejeli inicjatywę i w 15' sam na sam z K.Andrysem znalazł się napastnik Obry ,ale posłał piłkę nad poprzeczką. W 25' gospodarze wyrównali po strzale z rzutu wolnego za pola karnego nie bez winy K.Andrysa 1-1. Druga tercja to znów początek należał do Kargowian ,gdy strzałami za pola karnego próbowali zaskoczyć bramkarza Obry ,najpierw A.Pawliszyn (35') ,a później K.Oklejewicz (38') ,ale ten znakomicie bronił odbijając piłki na rzuty rożne. W końcu jednak skapitulował w 45' jak po prostopadłym zagraniu od K.Oklejewicza ,K.Woch sprytnie go ograł i strzelił do pustej bramki 1-2. Chwilę później gospodarze mogli wyrównać ,gdy po strzale za szesnastego metra K.Andrys odbił piłkę przed siebie ,ale dobitkę zmierzająca do bramki wybił P.Jasicki. W 51' K.Oklejewicz przejął piłkę od obrońcy Obry i będąc sam na sam z bramkarzem zdobywa trzeciego gola 1-3. Trzy minuty później M.Rajewski traci piłkę przed polem karnym co wykorzystują gospodarze zdobywając kontaktowego gola 2-3. Trzecia tercja rozpoczeła się od dwóch znakomitych sytuacji dla gospodarzy ,najpierw w 63' w dogodnej sytuacji znalazł się napastnik Obry ,który posłał piłkę nad poprzeczką ,a chwile później (69') zawodnik gospodarzy przejął piłkę zagraną zbyt lekko przez P.Jasickiego ,znalazł się sam na sam z K.Andrysem ,ale strzelił  wprost w niego. W myśl powiedzenia że niewykorzystane sytuacje się mszczą ,w 70' przed polem karnym Obry piłkę przejął D.Chołuj i mimo asysty obrońcy posłał piłkę po ziemi obok interweniującego bramkarza ustalając wynik meczu na 2-4. Kolejny udany sparing Kargowian. Brawo chłopaki.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa