ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

POLONIA NOWE KRAMSKO - CARGOVIA

bramki:                                         grano 2x 30 minut

Polonia 48' (karny)

K.Woch 4' ,D.Chołuj 14' ,D.Kędziora 22' ,K.Pudzianowski 43' (wolny).

N.Kocur - P.Jasicki kpt.,M.Rajewski ,P.Reiner ,K.Lorenc ,P.Krauze ,K.Pudzianowski ,F.Olejarz ,D.Kędziora ,D.Chołuj ,K.Woch.   na zmiany - Ł.Pawłowski ,M.Błażejewski ,F.Krzaczkowski.   trener - P.Olejarz.

Mecz sparingowy z B-klasową Polonia Nowe Kramsko toczył się w upalnej pogodzie i w iście wakacyjnym tempie 2x30 minut. Kargowianie grali w bardzo młodzieżowym składzie z pięcioma debiutantami ,a i gospodarze dopiero po kilku minutach grali w pełnym składzie bo rozpoczynali w dziesiątkę. Od początku przewaga Kargowian i już w 4' po akcji K.Pudzianowskiego z najbliższej odległości K.Woch strzałem po ziemi w długi róg objął prowadzenie 0-1. Chwile później po centrze P.Jasickiego z bliskiej odległości strzelał P.Krauze ,ale wprost w bramkarza gospodarzy. W 16' K.Lorenc dokładnie dośrodkował w pole karne ,a tam celną główką popisał się D.Chołuj 0-2. W 22' po akcji K.Pudzianowskiego i K.Wocha sam na sam z bramkarzem znalazł się D.Kędziora położył bramkarza i strzelił do pustej bramki do przerwy 0-3. Druga połowa to dalsza przewaga Kargowian i w 41' za pola karnego strzelał K.Woch, ale dobra interwencją popisał się bramkarz Polonii ,ale chwile później z rzutu wolnego za szesnastki K.Pudzianowski trafił w samo okienko bramki gospodarzy 0-4. Gospodarze pierwszy celny strzał na bramkę Cargovii oddali dopiero w 44' .ale debiutant N.Kocur był na posterunku ,jednak chwile później faulował napastnika Polonii i gospodarze z rzutu karnego strzelili honorowego gola. W 50' szybka akcja K.Pudzianowskiego ,który zagrał prostopadłą piłkę do K.Wocha ,ale ten strzelał po ziemi niestety obok słupka. W 52' sędzia zakończył zawody za zgodą obu drużyn ,gdyż duży upał dawał się już we znaki grającym zawodnikom obu zespołów.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa