CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-06-29 13:05

MIESZKO KONOTOP - CARGOVIA

bramki:

P.Krauze 14' ,K.Kurczyk 32' ,D.Chołuj 40' ,K.Woch 45' ,79' ,M.Błażejewski 46' ,67' ,A.Płonka 59' ,65' ,80'.

skład:

K.Andrys - P.Jasicki ,M.Rajewski ,R.Szydłowski ,P.Wawrzynowicz ,P.Krauze ,A.Pawliszyn ,F.Olejarz ,K.Lorenc ,K.Woch kpt.,D.Chołuj.    trener - .P.Olejarz

na zmiany - N.Kocur ,F.Krzaczkowski ,K.Kurczyk ,M.Błażejewski ,A.Płonka.

W meczu sparingowym juniorzy Cargovii rozgromili w Konotopie Mieszko 10-0 (3-0). Od początku spotkania wyraźna przewaga Kargowian i już w 14' po akcji P.Jasickiego ,za pola karnego strzelał K.Lorenc ,bramkarz odbił piłkę i doskoczył do niej P.Krauze i umieścił ją w bramce 0-1. Kargowianie raz za razem zagrażali bramce gospodarzy ,ale nie mogli przebić się przez zagęszczoną obronę i próbowali strzałów za pola karnego. Trzykrotnie próbował K.Kurczyk i w 32' zaskoczył bramkarza Mieszka lokując piłkę w siatce 0-2. W 37' z 30 metrów K.Woch trafił w poprzeczkę. Gola do szatni strzelił D.Chołuj z bliska trafiając do siatki gospodarzy po rożnym K.Wocha. Druga połowa rozpoczeła się od nieporozumienia R.Szydłowskiego i P.Jasickiego ,ale znakomicie obronił piłkę po strzale napastnika Mieszka debiutujący w bramce Cargovii N.Kocur. Dalsza cześć meczu to już zdecydowana przewaga Cargovii ,która konsekwentnie podwyższała wynik meczu. W 45' za pola karnego zaskoczył bramkarza K.Woch umieszczając piłkę tuż przy słupku 0-4. Minutę później podwyższył na 0-5 M.Błażejewski wykorzystując dobre podanie od P.Krauze. W 59' prostopadłe podanie od F.Olejarza wykorzystał A.Płonka i będąc sam na sam z bramkarzem podwyższa na 0-6. Minute później gospodarze mogli zdobyć honorowego gola ,ale uratowała Kargowian poprzeczka. W 65' znów sytuacje sam na sam wykorzystuje A.Płonka po dobrym zagraniu D.Chołuja 0-7. Dwie minuty później po akcji D.Chołuja ,debiutujący F.Krzaczkowski zagrywa wzdłuż bramki a M.Błażejewski pakuje piłkę do pustej bramki 0-8. Na 0-9 podwyższa po indywidualnej akcji K.Woch strzelając po ziemi w długi róg. W ostatniej minucie wynik meczu ustala po zagraniu M.Rajewskiego ,A.Płonka znów wykorzystując sytuacje sam na sam ,choć w doliczonym czasie gry ponownie był sam na sam z bramkarzem ,ale tym razem bramkarz okazał się lepszy. Dobry sprawdzian juniorów. Brawo chłopaki.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa