ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA - PIAST-PARKOVIA TRZEBIECHÓW

5 - 3 (3 -1)

bramki:

K.Oklejewicz 2' ,57' ,K.Pudzianowski 19' ,K.Dziuba 33' ,D.Szarmach 65' (karny).

Piast 3' ,75' ,90'.

K.Andrys - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,P.Jasicki ,R.Patrzykąt (od 54' K.Woch) ,K.Oklejewicz ,K.Pudzianowski ,K.Dziuba (od 71' A.Bujarski) ,M.Kaczmarek (od 42' D.Tomaś) ,M.Gałęzowski (od 66' D.Chołuj) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W ostatnim meczu sezonu Cargovia pokonała Piast-Parkovię Trzebiechów 5-3 (3-1). Mecz był zacięty i emocjonujący ,kibice mogli zobaczyć grad bramek. Już w 2' z rzutu wolnego do bramki gości trafił K.Oklejewicz ,niestety minutę później w zamieszaniu pod bramką Cargovii ,Piast wyrównuje. W 19' znakomite podanie od K.Dziuby wykorzystał K.Pudzianowski ,który wbiegł w pole karne i strzałem po ziemi w długi róg objął prowadzenie 2-1. Minutę później sam przed bramkarzem znalazł się D.Szarmach ,ale ten znakomicie nogą odbił piłkę na rzut rożny. W odpowiedzi dobra obrona K.Andrysa w sytuacji sam na sam. W 33' K.Pudzianowski rewanżuje się znakomitym podaniem do K.Dziuby a ten wychodząc sam na sam z bramkarzem ,technicznym strzałem go lobuje 3-1. Chwilę później znów dobra interwencja K.Andrysa w sytuacji sam na sam. Po przerwie goście ruszyli do odrabiania strat i w 48' K.Andrys broni w sytuacji sam na sam ,a chwilę później zawodnik Piasta z kilku metrów strzela nad poprzeczką w zamieszaniu podbramkowym. W 57' K.Olejewicz ponownie trafia z rzutu wolnego do bramki gości 4-1. Dwie minuty później D.Tomaś w indywidualnej akcji wpadł w pole karne ,ale jego strzał po ziemi dobrze bronił bramkarza Piasta. Chwilę później to goście mieli sytuację sam na sam ,ale ich napastnik nie trafił w bramkę. W 64' w polu karnym D.Szarmacha faulował bramkarz za co wyleciał z boiska ,a sam poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę 5-1. Chwilę później to goście mieli rzut karny podyktowany za faul P.Jasickiego ,ale zawodnik Piasta karnego przestrzelił. Chwilę później znów goście przed szansą zdobycia gola ,ale ich napastnik w sytuacji sam na sam posłał piłkę nad poprzeczką. Jednak w 75' już znalazł drogę do bramki Cargovii po strzale z kilku metrów 5-2. W 89' sam na sam z bramkarzem znalazł się K.Oklejewicz ,ale ten znakomicie obronił jego strzał po ziemi. W 90' goście po kontrze ustalają wynik meczu na 5-3. Wygrana na zakończenie rozgrywek z zawsze groźnym i niewygodnym rywalem.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa