ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2014-06-14 21:00

ORZEŁ SZLICHTYNGOWA - CARGOVIA

bramki:

Orzeł 13' ,14' ,18' ,34'.

K.Oklejewicz 11' ,K.Woch 72'.

Ł.Kubalski - R.Patrzykąt ,K.Lewkowicz kpt.,R.Szydłowski ,P.Jasicki (od 74' A.Pwaliszyn) ,D.Tomaś (od 65' A.Płonka) ,K.Oklejewicz ,K.Pudzianowski ,A.Bujarski (od 57' K.Woch) ,M.Gałęzowski (od 46' D.Chołuj) ,D.Szarmach.   trener - P.Olejarz

W 29 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z Orłem Szlichtyngowa 2-4 (1-4). Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia Cargovi ,bo już w 11' dobre podanie A.Bujarskiego wykorzystał K.Oklejewicz i strzałem z narożnika pola karnego umieścił piłkę w okienku bramki gospodarzy. Niestety po tym golu nastąpiła koszmarna gra Kargowian ,którzy w ciągu pięciu minut tracą trzy gole ,po prostych własnych błędach skrzętnie wykorzystanych przez szybko grających gospodarzy. W 34' po rzucie wolnym i błędzie Ł.Kubalskiego gospodarze podwyższają na 4-1. Druga połowa to metamorfoza Kargowian ,którzy raz za razem zagrażają bramce gospodarzy ,którzy ograniczają się do kontr i z minuty na minute uwidaczniają się u nich braki kondycyjne. W  59' po zagraniu K.Wocha ,sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Szarmach ,ale niestety jego strzał w krótki róg nogą odbił bramkarz na rzut rożny. Trzy minuty później K.Pudzianowski ograł trzech obrońców w polu karnym ,zagrał do D.Chołuja ,ale jego strzał z kilku metrów znakomicie obronił bramkarz Orła odbijając piłkę na rzut rożny. W 68' w indywidualnej akcji K.Oklejewicz wpadł w pole karne i będąc sam przed bramkarzem strzelił wprost w niego. Minute później w indywidualnej akcji D.Szarmach ,ale w dogodnej sytuacji posyła piłkę nad poprzeczką. Chwilę później z sytuacyjnej piłki w polu karnym strzelał A.Płonka ,ale bramkarz Orła na posterunku. Wreszcie skuteczna akcja Kargowian w 72' po zagraniu D.Szarmacha sam na sam z bramkarzem wyszedł K.Woch i strzałem po ziemi w krotki róg zdobywa gola 4-2. W 78' przed polem karnym Cargovii napastnika Orła faulował R.Patrzykat ,powstało małe zamieszanie ,gdyż zawodnik gospodarzy próbował sam dochodzić sprawiedliwości ,wmieszał się w to Ł.Kubalski i inni zawodnicy ,sędzia ukarał żółtymi kartkami dwóch zawodników gospodarzy za niesportowe zachowanie i dwóch Kargowian R.Patrzykąta z faul i Ł.Kubalskiego za niesportowe zachowanie. Gospodarze z rzutu wolnego trafiają w poprzeczkę. W 80' po szybkiej akcji A.Płonki i D.Szarmacha ,K.Pudzianowski znalazł się w dogodnej sytuacji ,ale piłka po jego strzale po ziemi przeszła tuż obok słupka. Chwile później gospodarze mogli podwyższyć wynik po kiksie K.Lewkowicza ,ale sytuację zażegnał wybiegiem  z bramki Ł.Kubalski. Jeszcze w doliczonym czasie gry w polu karnym wywalczył piłkę A.Płonka ,wyłożył ja na jedenasty metr do D.Szarmacha ,ale ten posłał ja nad poprzeczką. Porażka 2-4 można by rzec na własne życzenie ,feralne pięć minut katastrofalnej gry Kargowian i przede wszystkim brak skuteczności w stu procentowych sytuacjach spowodowała że z Szlichtyngowej wróciliśmy bez punktów.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa