3 - 0 (1 - 0)

bramki:

P.Kędziora 11' (karny) ,Kasjan Pajcz 44' ,62'.

K.Kuryło - S.Wieczorek ,K.Lorenc ,F.Krzaczkowski ,M.Konieczny ,B.Wawrzynowicz ,P.Kędziora kpt.,W.Kudliński ,S.Skibiński (od 36' Kacper Pajcz) ,D.Tomaś ,Kasjan Pajcz.  trener -Ł.Kubalski

W 8 kolejce rundy wiosennej Terenowej Klasy Trampkarzy UKS pokonał Liwno Zabór 3-0 (1-0). Mali Kargowianie dominowali na boisku całe spotkanie i zepchnęli gości do obrony. Prowadzenie dla Kargowian zdobył po rzucie karnym podyktowanym za fał na Kasjanie Pajczu ,P.Kędziora. W 27 po akcji S.Wieczorka ,ładnym strzałem za pola karnego popisał się B.Wawrzynowicz ,ale trafił w poprzeczkę. W 31' znów akcja S.Wieczorka ,który zagrał przed pole karne do P.Kędziory ,ale piłka po jego strzale z 20 metrów wylądowała na słupku. Tuż przed przerwą przed szansą na zdobycie gola stanął po rzucie rożnym S.Wieczorek ,ale piłka po jego strzale główką ,przeszła tuż obok okienka bramki gości. Do przerwy 1-0. Po przerwie mali Kargowianie nadal przeważają i w 44' po ładnej akcji B.Wawrzynowicza ,Kasjan Pajcz z kilku metrów podwyższa na 2-0. Goście swą najlepszą okazje na zdobycie gola mieli w 54' ,gdy po rzucie rożnym ich napastnik główkował z kilku metrów ,ale nie trafił w bramkę.W 61' po akcji D.Tomasia ,strzał Kacpra Pajcza obronił bramkarz Liwna.  W 62' wynik meczu na 3-0 ustala po dobrej akcji B.Wawrzynowicza najlepszy na boisku Kasjan Pajcz. Brawo chłopaki za dobry mecz.