CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

CARGOVIA - CZARNI RUDNO

6 - 0 (3 -0)

bramki:

F.Olejarz 10' ,A.Płonka 32' ,39' ,M.Błażejewski 59' ,D.Chołuj 77' ,P.Krauze 80'+1'.

K.Andrys - R.Patrzykąt kpt.,P.Reiner ,R.Szydłowski ,P.Wawrzynowicz (od 68' M.Tkaczuk) ,K.Lorenc (od 51' H.Zawadzki) ,A.Pawliszyn (od 55' M.Błażejewski) ,F.Olejarz ,K.Kurczyk (od 41' P.Krauze) ,A.Płonka (od 41" D.Chołuj) ,K.Woch.   trener - P.Olejarz.

W 5 kolejce Terenowej Klasy Juniorów lider Cargovia pokonała w meczu na szczycie wicelidera Czarnych Rudno 6-0 (3-0). Od początku meczu uwidoczniła się przewaga Cargovii ,goście ograniczali się do gry z kontry. Już w 3' przed szansą zdobycia gola po dalekim wykopie K.Andrysa był K.Woch ,niestety w sytuacji sam na sam strzelił zbyt lekko i bramkarz gości obronił. W 10' jest 1-0 dla Cargovii po akcji A.Płonki i A.Pawliszyna ,gola z bliska zdobył F.Olejarz ,niestety minute później wyleciał z boiska za niesportowe zachowanie wraz z zawodnikiem Czarnych ,obie ekipy grały więc w dziesiątkę. W 15' znów w sytuacji sam na sam po dalekim wykopie K.Andrysa był K.Woch i znów lepszy okazał się bramkarz Czarnych. Goście odpowiedzieli groźną akcją dopiero w 20' ,gdy ich napastnik w dogodnej sytuacji z bliskiej odległości posłał piłkę nad poprzeczką. Gol na 2-0 padł w 32' ,gdy prostopadłe podanie od K.Lorenca ,otrzymał A.Płonka i będąc sam na sam z bramkarzem strzelił w długi róg po ziemi i piłka zatrzymała się w siatce. Minutę później to A.Płonka zagrał do R.Patrzykąta ,który znalazł się sam przed bramkarzem ,ale ten znakomicie z parował piłkę na rzut rożny. Goście mogli zdobyć kontaktowego gola w 37' ,ale ich napastnik z kilku metrów posłał piłkę nad poprzeczką będąc sam przed K.Andrysem. Gola do szatni na 3-0 strzelił  A.Płonka ,który znów otrzymał dobre podanie od K.Lorenca strzelając po ziemi w krótki róg bramkarza. Do przerwy 3-0. Druga połowa to nadal przewaga Kargowian ,a goście od 50' grają w dziewiątkę po kontuzji jednego z obrońców. W 58' znów K.Woch stanął przed szansą zdobycia gola i znów lepszy okazał się bramkarz Czarnych ,a dobitka D.Chołuja przeszła obok słupka. Jednak minutę później po zagraniu D.Chołuja ,M.Błażejewski ograł dwóch obrońców i strzałem po ziemi będąc sam przed bramkarzem podwyższył na 4-0. Chwilę później znów M.Błażejewski znalazł się sam na sam z bramkarzem ,ale próbując go minąć za daleko wypuścił piłkę i obrońca zdążył ją wybić. W 70' w zamieszaniu po bramkowym K.Andrys znakomicie broni strzał z kilku metrów ,odbijając piłkę na rzut rożny. W 77' w zamieszaniu pod bramką Czarnych ,D.Chołuj wykorzystuje błąd bramkarza i podwyższa na 5-0. W 80' K.Andrys znakomicie broni w sytuacji sam na sam ,a minute później wynik meczu ustala po podaniu K.Wocha ,P.Krauze strzelając po ziemi między nogami bramkarza 6-0. Bardzo dobry mecz juniorów. Brawo chłopaki.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa