bramki:

KP 27' ,43'.

K.Woch 45' ,P.Krauze 55' ,K.Kurczyk 66' ,M.Błażejewski 75'.

K.Orczyk - R.Patrzykąt kpt.,P.Reiner ,R.Szydłowski ,P.Wawrzynowicz ,K.Kurczyk (od 70' M.Błażejewski) ,F.Olejarz ,A.Pawliszyn ,K.Lorenc ,A.Płonka (od 41' P.Krauze) ,K.Woch.    trener - P.Olejarz

W 4 kolejce rundy wiosennej Terenowej Klasy Juniorów ,Cargovia pokonała na wyjeździe KP Świdnica 4-2 (0-1). Kargowianie mecz rozpoczeli zbyt pewni siebie ,pierwszą połowę przespali i sam początek drugiej za co zostali skarceni przez gospodarzy dwiema bramkami. Jednak te straty goli podziałały mobilizująco na Kargowian i chwile po drugim golu dla gospodarzy pięknym strzałem w samo okienko bramki Świdnicy popisał się K.Woch zdobywając gola kontaktowego. W 55' gola wyrównującego zdobywa P.Krauze ,który wykorzystał dośrodkowanie K.Lorenca. Kargowianie idą za ciosem i w 66' po indywidualnej akcji K.Kurczyk wyprowadza Cargovię na prowadzenie 3-2. Wynik meczu ustala dwójka rezerwowych ,która dał dobrą zmianę i w 75' dobre podanie od P.Krauze ,wykorzystuje M.Błażejewski ,który technicznym strzałem umieszcza piłę tuż przy słupku bramki gospodarzy 4-2. Dobry mecz juniorów ,ale w drugiej połowie ,bo brak koncentracji i zbyt pewność siebie w pierwszej połowie zostały skarcone przez gospodarzy ,ale brawa za wyciągniecie wniosków ,ambicje i walkę. Tym zwycięstwem Kargowianie zapewnili sobie pierwsze miejsce w rozgrywkach. BRAWO!!!