CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2014-05-24 20:29

CARGOVIA - DRZONKOWIANKA RACULA

bramki:

K.Oklejewicz 37' (karny) ,66'.

Drzonkowianka 13' (wolny).

K.Andrys - P.Jasicki (od 90'+1' T.Karolewski) ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,K.Lewkowicz ,A.Bujarski (od 60' D.Chołuj) ,K.Oklejewicz ,K.Pudzianowski ,D.Tomaś (od 46' K.Dziuba) ,D.Szarmach ,M.Gałęzowski (od 71' A.Płonka).   trener - P.Olejarz

W 26 kolejce klasy A ,Cargovia odniosła cenne zwycięstwo z Drzokowianką Racula 2-1 (1-1). Mecz był zacięty i obfitował w wiele ostrych starć i do końcowego gwizdka sędziego trzymał w napięciu. W 8' po zagraniu D.Szarmacha ,sam przed bramkarzem znalazł się D.Tomaś ,ale strzelił wprost w niego. Chwilę później goście mieli sytuację sam na sam ,ale dobrze interweniował K.Andrys. Niestety w 13' po rzucie wolnym goście objeli prowadzenie 0-1. Chwilę później goście mogli podwyższyć prowadzenie ,ale ich zawodnik będąc praktycznie sam przed K.Andrysem nie trafił w bramkę. W 22' doskonałej sytuacji nie wykorzystał D.Szarmach ,gdy strzelał do pustej bramki ,ale zrobił to zbyt lekko i obrońca wybił piłkę na rzut rożny. Minutę później poprzeczka ratuje Cargovię od straty gola. W 36' Kargowianie wyrównują po akcji D.Tomasia ,który zagrał do D.Szarmacha ,a ten jest faulowany w polu karnym ,jedenastkę pewnie wykonał K.Oklejewicz 1-1. Druga połowa rozpoczeła się od indywidualnej akcji D.Szarmacha ,który ograł obrońcę w polu karnym ,ale jego strzał dobrze o bronił bramkarz gości. Minutę później po akcji D.Szarmacha i K.Pudzianowskiego ,przed bramką znalazł się A.Bujarski ,ale z kilku metrów nie trafił w bramkę. Goście przejeli inicjatywę i zaczeli zagrażać bramce Cargovii. W 52' napastnik Raculi nie trafia w bramkę w sytuacji sam na sam ,minutę później napastnik gości z kilku metrów strzela nad poprzeczką. W 61' znakomitą interwencją popisuje się K.Andrys broniąc strzał z kilku metrów. I gdy wydawało się że bramka dla gości jest kwestią czasu w 66' po akcji D.Szarmacha ,K.Oklejewicz strzałem za pola karnego zaskakuje bramkarza gości i umieszcza piłkę tuż przy słupku 2-1. Dwie minuty później słupek ratuje Cargovię przed stratą gola. Kargowianie  bronią wyniku ,kontrując i w 77' po zagraniu D.Szarmacha ,sam na sam z bramkarzem gości znalazł się A.Płonka ,ale nie trafił w bramkę. Goście do końca meczu oblegają bramkę Kargowian ,i marnują sytuacje bramkowe. W 79' po rzucie rożnym i główce obrońcy Raculi piłka przechodzi tuż obok słupka ,dwie minuty później K.Andrys wypuszcza piłkę po strzale z rzutu wolnego ,ale sytuacje wyjaśnia P.Jasicki ubiegając napastnika i wybił piłkę na rzut rożny. W doliczonym czasie gry w zamieszaniu w polu karnym Kargowian ,D.Chołuj wybija piłkę z przed pustej bramki. Sędzia główny doliczył sześć minut ,ale Kargowianie dowieźli zwycięstwo do końca meczu. Brawo chłopaki za ambicję ,walkę i zdrowie zostawione na boisku.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów