CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-05-24 14:02

CARGOVIA - TS PRZYLEP

bramki:

K.Lorenc 14' ,A.Płonka 35' ,A.Pawliszyn 63' ,M.Błażejewski 71' ,K.Woch 73'.

TS 53' ,79'.

K.Andrys - R.Patrzykąt kpt.,P.Reiner ,R.Szydłowski ,H.Zawadzki (od 64' K.Kurczyk) ,P.Krauze ,F.Olejarz ,A.Pawliszyn ,K.Lorenc ,A.Płonka (od 41' M.Błażejewski) ,K.Woch.  trener - P.Olejarz

W 3 kolejce rundy wiosennej Terenowej Klasy Juniorów ,Cargovia pokonała TS Przylep 5-2 (2-0). Kargowianie mieli ułatwione zadanie gdyż goście grali w dziesiątkę ,ale łatwo meczu nie oddali i już w 2' mieli okazje na zdobycie gola ,ale ich napastnik po kontrze i będąc sam n sam z K.Andrysem zbyt mocno sobie wysunął piłkę i ta wyszła poza bramkę. Kargowianie jednak szybko przejeli inicjatywę i raz za razem zagrażali bramce gości. W 7' po zagraniu R.Szydłowskiego sam n sam z bramkarzem wyszedł A.Płonka ,ale jego lob przeszedł nad poprzeczką ,chwilę później K.Woch trafił w słupek ,wreszcie w 14' ładnym strzałem z ok 20 metrów popisał się K.Lorenc i przelobował bramkarza 1-0. Chwile później znów próbował tej sztuki ,ale tym razem piłka przeszła nad poprzeczką. Goście nie ograniczali się tylko do obrony ,ale też groźnie kontrowali i w 20' napastnik TS-u będąc sam na sam z K.Andrysem nie trafił w bramkę. W 30' dobrego podania od A.Płonki nie wykorzystał P.Krauze mając przed sobą praktycznie pustą bramkę ,dal sobie wybić piłkę obrońcy. Wreszcie w 35' dobre dośrodkowanie K.Lorenca wykorzystał A.Płonka ,uprzedził bramkarza i główką podwyższył na 2-0. Druga połowa rozpoczeła się od dwóch niewykorzystanych sytuacji w 45' i 50' przez K.Wocha i M.Błażejewskiego ,którzy nie trafiali do pustej bramki. I w myśl powiedzenia że niewykorzystane sytuacje się mszczą ,goście w 53' przeprowadzili akcje po ,której strzelają kontaktową bramkę 2-1. Kargowianie podrażnieni stratą gola zaczeli grać aktywniej i skuteczniej co zaowocowało strzeleniem kolejnych goli. W 63' A.Pawliszyn zdecydował się na strzał za pola karnego i po ziemi w długi róg podwyższa na 3-1. W 71' po wolnym K.Wocha ,M.Błażejewski główką podwyższa na 4-1 ,chwilę później K.Woch popisuje się uderzeniem z ok 30 metrów i posyła piłkę pod poprzeczkę bramki TS-u 5-1. Wynik meczu ustalają goście na 5-2 w 79' ,gdy ich napastnik wymanewrował Kargowską obronę i po ziemi z kilku metrów pokonał K.Andrysa. Udany mecz juniorów. Brawo chłopaki.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa