POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

CZARNI RUDNO - CARGOVIA

bramki:

Czarni 2' ,53' ,70'.

K.Woch 46' ,79' ,A.Płonka 30'.

K.Andrys - R.Patrzykąt kpt.,P.Reiner ,R.Szydłowski ,P.Wawrzynowicz ,K.Lorenc (od 70' K.Kurczyk) ,F.Olejarz ,A.Pawliszyn ,B.Łukaszewski (od 77' H.Zawadzki) ,A.Płonka (od 59' M.Błażejewski).  trener - P.Olejarz

W 2 kolejce rundy wiosennej Terenowej Klasy Juniorów ,Cargovia remisuje w Rudnie z Czarnymi 3-3 (1-1). Mecz stał na dobrym poziomie a obie ekipy stworzyły emocjonujące widowisko. Pierwsza połowa to dominacja gospodarzy ,którzy przystąpili z mocnym postanowieniem wygrania tego spotkania i już w 2' po szybkiej akcji lewą stroną obejmują prowadzenie 1-0. Gospodarze poszli za ciosem i stworzyli jeszcze trzy dogodne sytuacje ,ale raz ich napastnik w 4' w dogodnej sytuacji nie trafił w bramkę ,a w w dwóch pozostałych sytuacjach (20' ,24') dobrze interweniował K.Andrys. Kargowianie otrząsneli się po tej przewadze gospodarzy i w 30' po wolnym K.Wocha i zamieszaniu pod bramką Czarnych ,A.Płonka z bliska wyrównuje 1-1. Zaraz po przerwie po akcji P.Wawrzynowicza i kiksie bramkarza ,K.Woch posyła piłkę do pustej bramki 1-2. Gospodarze szybko jednak odpowiadają i chwile później po kontrze wyrównują 2-2. W 70' po rzucie rożnym zawodnik gospodarzy główką pakuje piłkę do bramki i Czarni obejmują prowadzenie 3-2. Kargowianie jednak wyrównują po dalekim wykopie K.Andrysa ,nieporozumienie obrońców wykorzystuje K.Woch i z narożnika pola karnego pięknym strzałem w samo okienko bramki gospodarzy umieszcza piłkę w siatce 3-3. Do końca meczu trwa zacięta walka o każda piłkę ale mecz kończy się remisem. Dobry mecz juniorów. Brawo chłopaki.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów