bramki:

S.Skibiński 13' ,D.Tomaś 35'

Sokół 15'

Krystian Szefner - Szymon Wieczorek ,Błażej Rubin kpt.,Filip Krzaczkowski ,Wojciech Kudliński ,Kacper Pajcz ,Seweryn Skibiński ,Kacper Kuryło ,Damian Tomaś ,Kasjan Pajcz.  trener - Ł.Kubalski

W 4 kolejce rundy wiosennej Terenowej Klasy Trampkarzy UKS pokonał Sokół Kalsk 2-1 (2-1). Oba zespoły były osłabione kadrowo ,Kargowianie grali w dziesiątkę a Sokół w dziewiątkę. Kargowianie objeli prowadzenie po kontrze w 13' kiedy po zagraniu W.Kudlińskiego wyszedł sam na sam S.Skibiński i strzałem z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty później padło wyrównanie gdy niecelnie zagrał Kacper Pajcz i zawodnik Sokoła wyszedł sam na sam z K.Szefnerem i strzałem  po ziemi zdobywa gola. Gdy wydawało się że do przerwy będzie remis ,piłkę przed polem karnym przejął D.Tomaś i pięknym strzałem z ok 20 metrów trafił w samo okienko bramki gości 2-1. Po przerwie Kargowianie osiągneli optyczną przewagę ale gole już nie padły najbliżej zdobycia gola był S.Skibiński ,ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz Sokoła. Kolejne trzy punkty trampkarzy . Brawo chłopaki.