ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2014-05-03 18:39

CARGOVIA - MEWA CIGACICE

bramki: 35' ,74'.

K.Andrys - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,P.Jasicki ,A.Bujarski (od 75' M.Kaczmarek) ,K.Pudzianowski ,K.Dziuba ,K.Oklejewicz ,M.Gałęzowski (od 58' K.Woch) ,D.Chołuj.  trener -P.Olejarz.

W 23 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z Mewą Cigacice 0-2 (0-1). Spotkanie było meczem walki ,mało było sytuacji bramkowych ale emocji nie brakowało. Kargowianie już w 3' mogli objąć prowadzenie jak po dobrym podaniu K.Pudzianowskiego sam na sam z bramkarzem znalazł się D.Chołuj ,ale piłka po jego strzale przeszła tuż obok słupka. Chwile później (10') znów D.Chołuj wyprzedził obrońców wychodząc sam na sam z bramkarzem ale zdecydował się na strzał po ziemi z 16 metrów w długi róg niestety znów niecelnie. W 35' zbyt krótko wybitą piłkę na 20 metrze przejął napastnik gości ,widząc że K.Andrys jest wysunięty przed bramkę i ładnym strzałem go przelobował 0-1 dla Mewy. Kargowianie nadal atakowali bramkę gości ,ale brak było wykończenia akcji celnym strzałem. W 38' po rzucie rożnym i nieporozumieniu M.Rajewskiego z K.Andrysem ,zawodnik Mewy główkował ,ale z kilku metrów nie trafił w bramkę. Druga połowa to duża przewaga Kargowian ,ale brakowało skutecznego celnego strzału na bramkę Mewy ,goście nastawili się na kontry i po jednej z nich w 74' ,pomocnik Mewy wyszedł sam na sam z K.Andrysem ,który pierwszy strzał obronił,ale przy dobitce był bez radny 0-2. W 85 znów kontra gości ,ale tym razem K.Andrys sparował piłkę na rzut rożny w sytuacji sam na sam. Kargowianie do końca meczu próbowali zmienić niekorzystny rezultat ,a najbliższy tego był K.Pudzianowski w 89' po wrzutce J.Wasiaka w pole karne ,ale strzelił z kilku metrów wprost w bramkarza. Kolejna porażka Kargowian choć dziś przeciwnik był do ogrania ,ale brakuje skuteczności i szczęścia.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa