CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

porażka

• autor: mkscargovia, 2014-05-01 22:18

POGOŃ PRZYBORÓW - CARGOVIA

bramki: 24' ,26' ,54' ,90'.

K.Andrys - R.Patrzykąt ,K.Lewkowicz kpt.,T.Karolewski ,P.Jasicki ,A.Bujarski (od 60' K.Woch) ,K.Oklejewicz ,K.Pudzianowski (od 80' M.Kaźmierczak) ,M.Kaczmarek (od 60' F.Olejarz) ,D.Szarmach (od 46' M.Gałęzowski) ,D.Chołuj.    trener - P.Olejarz.

W 22 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała na wyjeździe z Pogonią Przyborów 0-4 (0-2). Kargowianie rozegrali lepszy mecz niż w poprzedniej kolejce ,ale niestety przeciwnik grał skuteczniej. W pierwszej połowie gospodarzom starczyło dwie minuty by zdobyć dwie bramki ,w 24' po rzucie rożnym i celnej główce obrońcy Pogoni i chwile później po szybkiej kontrze z kilku metrów napastnik gospodarzy nie dał szans na skuteczną interwencje K.Andrysowi.. Kargowianie w tej części gry mieli dwie okazje bramkowe w 15' po zagraniu A.Bujarskiego z piętnastu metrów strzelał D.Szarmach ,ale dobrze ustawiony był bramkarz Pogoni i odbił piłkę  przed siebie i obrońca wyjaśnił sytuacje i w 33' ponownie sytuację miał D.Szarmach ,który minął dwóch obrońców po zagraniu K.Pudzianowskiego ,ale będąc przed bramkarzem strzelił niecelnie. Drugą połowę gospodarze rozpoczeli od szybkiego podwyższenia wyniku na 3-0 po indywidualnej akcji zawodnika Pogoni ,który ograł Kargowskich obrońców ,minął K.Andrysa i strzelił do pustej bramki. Po tym golu z Kargowian uszło powietrze i praktycznie nie zagrozili bramce Pogoni. Gospodarze grali już swobodnie i częściej zagrażali bramce Cargovii ,ale dopisywało nam szczęście ,gdy w 75' ratuje nas słupek przed utratą bramki ,a chwile później napastnik gospodarzy z kilku metrów nie trafił w bramkę. W 90' gospodarze ustalają wynik meczu na 4-0 po pięknym strzale pomocnika Pogoni z 20 metrów w samo okienko bramki Cargovii. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone ,a Kargowska młodzież grała ambitnie ,ale brakuje jeszcze ogrania i siły mentalnej bo strata gola odbiera zawodnikom chęci do gry.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa