CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-04-26 17:41

CARGOVIA - AVIA SIEDLNICA

bramki:

D.Chołuj 62' ,K.Oklejewicz 67'.

Avia 2'.

K.Andrys - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,T.Karolewski ,P.Jasicki (od71' D.Tomaś) ,K.Pudzianowski (od 33' M.Kaczmarek) ,K.Dziuba (od 82' F.Olejarz) ,K.Oklejewicz ,D.Szarmach (od 78' M.Gałęzowski) ,D.Chołuj.   trener - P.Olejarz.

W 21 kolejce klasy A ,Cargovia po słabym spotkaniu pokonała Avię Siedlnica 2-1 (0-1). Ozdobą spotkania były bramki Kargowian strzelone w drugiej połowie najpierw pięknym strzałem z 20 metrów popisał się D.Chołuj ,który przejął piłkę po wykopie K.Andrysa i umieścił ją w samym okienku bramki gości ,5 minut później K.Oklejwicz w indywidualnej akcji z ponad 20 metrów pakuje piłkę w to samo okienko bramki Avii ,piłka odbija się od poprzeczki wpada za linią wychodząc w pole 2-1. Goście objeli prowadzenie już w 2' po stracie K.Pudzianowskiego ,zawodnik Avii znalazł się sam na sam z K.Andrysem i pewnie umieścił piłkę w siatce. W tej części gry goście jeszcze dwukrotnie mieli dogodne sytuacje na podwyższenie rezultatu ,ale znakomitymi interwencjami popisywał się K.Andrys ,odbijając piłkę na rzut rożny. Kargowianie prócz groźnego strzału D.Chołuja ,który dobrze wybronił bramkarz Avii nie zagrozili gościom. W drugiej połowie Kargowianie ruszyli do odrobienia straty i zaraz na początku dwukrotnie piłkę po strzałach D.Szarmacha bronił bramkarz gości. Później były dwa efektowne gole Kargowian i jeszcze dwie dogodne sytuacje na zdobycie gola w 69' piłka po strzale D.Chołuja przeszła wzdłuż linii bramkowej i nie było nikogo by ją wepchną do siatki i w 75 po akcji D.Szarmacha ,który wyłożył piłkę na 11 metr do K.Dziuby ,ale ten nieczysto uderzył powstało zamieszanie i obrońca wybił piłkę. Od tego momentu Kargowianie bronili wyniku a goście zmarnowali dwie doskonałe okazje ,najpierw K.Andrys znakomicie obronił strzał napastnika Avii,który w indywidualnej akcji wpadł w pole karne i strzelał z 15 metrów będąc tylko przed K.Andrysem ,a tuż przed końcem spotkania w olbrzymim zamieszaniu w polu karnym zawodnik Avii ,główką z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. Zwycięstwo Cargovii po chyba najsłabszym meczu tej rundy ,ale cieszą ważne trzy punkty. Brawo chłopaki.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa