ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2014-04-19 17:55

ZORZA OCHLA - CARGOVIA

bramki:

Zorza 40' ,60' ,77' ,87'.

D.Chołuj 83'.

K.Andrys - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,P.Jasicki (od 80' T.Karolewski) ,A.Bujarski (od 80; D.Chołuj) ,K.Oklejewicz ,K.Pudzianowski (od 67' M.Gałęzowski) ,D.Tomaś (od 46' M.Kaczmarek) ,K.Dziuba ,K.Woch.   trener - P.Olejarz

Nie udał się wyjazd Cargovii do Ochli w 20 kolejce klasy A ,Kargowianie ponieśli porażkę z Zorzą 1-4 (0-1). Od początku meczu uwidoczniła się optyczna przewaga gospodarzy ,ale to Kargowianie pierwsi mieli znakomitą sytuacje na objęcie prowadzenie w 9' po zagraniu K.Dziuby sam na sam z bramkarzem znalazł się K.Woch ,ale strzelił zbyt lekko bramkarz odbił piłkę a asekurujący go obrońca wyjaśnił sytuację. Gospodarze w 14' po szybkiej wymianie zagrań mogli objąć prowadzenie ,ale znakomicie bronił K.Andrys odbijając piłkę z kilku metrów na rzut rożny. W 30' ponownie gospodarze doszli do dogodnej sytuacji ale zawodnik Zorzy strzelił zbyt lekko i K.Andrys spokojnie obronił. Niestety w 40' po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu w pole karne na długi słupek zamykający akcje zawodnik gospodarzy z kilku metrów pakuje piłkę do bramki 1-0. Tuż przed przerwą zawodnik Zorzy w indywidualnej akcji wpadł w pole karne ograł K.Andrysa ,ale nie trafił do pustej bramki. Do przerwy 1-0 dla Zorzy. Druga połowa rozpoczeła się od dominacji gospodarzy w 49' po kontrze P.Jasicki dobrze zablokował strzał napastnika gospodarzy a K.Lewkowicz wyjaśnia sytuację wybijając piłkę z przed pustej bramki na rzut rożny. Chwilę później K.Andrys znakomicie broni w sytuacji sam na sam. Niestety w 60' Kargowska obrona zostaje rozklepana i zawodnik gospodarzy będąc sam przed K.Andrysem strzela po ziemi tuż obok słupka podwyższając na 2-0. W 77' jest już 3-0 po akcji lewą stroną i zagraniu przed bramkę gdzie zamykający pomocnik Zorzy po ziemi strzela praktycznie do pustej bramki. Kargowianie nieco się ożywili i po akcji rezerwowych w 83' ,M.Gałęzowskiego ,który zgrał w polu karnym do D.Chołuja a ten po ziemi w długi róg strzela honorowego gola 3-1. Chwilę później gospodarze mieli znakomitą okazję na podwyższenie wyniku ,ale ich zawodnik z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. W 86' K.Oklejewicz zagrał do D.Chołuja ,który wyszedł sam na sam z bramkarzem ,ale ten był szybszy i wybił piłkę w aut. Gospodarze w 87' ustalają wynik na 4-1 po kontrze zawodnik Zorzy pakuje piłkę do pustej bramki. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone ,natomiast Kargowianie oddali mecz bez walki.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa