POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA - CZARNI RUDNO

bramki:

K.Dziuba 37'.

Czarni 28' ,65' ,67' ,82'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,P.Jasicki ,A.Bujarski ,K.Oklejewicz ,K.Dziuba (od 83' T.Karolweski) ,D.Tomaś (od 54' D.Szarmach) ,K.Woch (od 71' M.Gałęzowski) ,M.Kaczmarek (od 59' M.Kaźmierczak).   trener - P.Olejarz

Dziś w 19 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z liderem rozgrywek Czarnymi Rudno 1-4 (1-1). Kargowianie zagrali ambitnie i walecznie czym chyba trochę zaskoczyli gości ,którzy musieli się na trudzić by wywieść z Kargowej trzy punkty. Mecz rozpoczął się od składnej akcji gości w 2' ,ale niepewną interwencję Ł.Kubalskiego wyjaśnił J.Wasiak. Chwilę później w zamieszaniu Ł.Kubalski broni strzał z kilku metrów. Kargowianie w 20' mieli znakomitą okazje na objęcie prowadzenia ,gdy sam na sam z bramkarzem znalazł się K.Woch ,ale posłał piłkę wprost w bramkarza. Dwie minuty później w takiej samej sytuacji znalazł się napastnik gości ,ale z pięciu metrów strzelił zbyt lekko i Ł.Kubalski spokojnie obronił. W 27' Ł.Kubalski popisał się efektowną paradą odbijając piłkę uderzoną z ok. 20 metrów ,ale minutę później już skapitulował ,napastnik gości ograł K.Lewkowicza zagrał wzdłuż bramki a zamykający akcje zawodnik Czarnych z bliska umieścił piłkę w pustej bramce 0-1. W 37' padło wyrównanie ,gdy po składnej akcji K.Oklejewicza ,K.Woch zagrał na szósty metr do wbiegającego K.Dziuby a ten strzałem w krótki róg umieszcza piłkę w siatce 1-1. Minute później po rzucie rożnym goście mogli znów wyjść na prowadzenie ,ale M.Rajewski zablokował strzał z bliska a piłka zamiast do bramki wyszła na rzut rożny. Do przerwy 1-1. Drugą połowę goście rozpoczeli z postanowieniem szybkiego objecia prowadzenia ,ale Kargowianie ambitnie się bronili i próbowali kontrować. Niestety gościom starczyły dwie minuty by zdobyć dwa gole ,najpierw w 65' po rzucie rożnym zawodnik Czarnych z bliska główka pakuje piłkę do bramki 1-2 a w 67' Ł.Kubalski przepuszcza piłkę pod brzuchem po strzale po ziemi za pola karnego. W 82' goście ustalają wynik meczu na 1-4 po akcji prawą stroną ,zawodnik Czarnych przebiegł z piłką pół boiska strzelił po ziemi za pola karnego ,piłkę odbił Ł.Kubalski ,ale przy dobitce był bez szans. Kargowianie w tej części gry mieli tylko jedną okazję bramkową chwilę wcześniej w dogodnej sytuacji strzelał K.Dziuba ,ale bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. Kargowianie rozegrali mimo porażki dobry mecz zmuszając lidera do dużego wysiłku by wywiózł z Kargowej trzy punkty.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów