CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-04-06 17:52

MIESZKO KONOTOP - CARGOVIA

bramki:

Mieszko 23' ,37' (karny) ,58' ,90'+2'.

K.Oklejewicz 30' (karny) ,K.Woch 61'  ,D.Szarmach 82'.

Dziś w 18 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała w Konotopie z Mieszkiem 3-4 (1-2). Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonej widowni był emocjonujący i trzymał w napięciu do ostatniej minuty. Gospodarze od początku osiągneli lekką przewagę i już w 11' mogli objąć prowadzenie ale ich napastnik z kilku metrów będąc praktycznie przed pustą bramką fatalnie spudłował. W 23' po rzucie wolnym K.Lewkowicz główką o mało nie zaskoczył Ł.Kubalskiego ,ale piłka przeszła po poprzeczce na rzut rożny ,niestety po rzucie rożnym i celnej główce zawodnika Mieszka gospodarze obejmują prowadzenie 1-0. Kargowianie wyrównują w 30' ,gdy w polu karnym faulowany był K.Oklejewicz i on sam pewnie wykonał jedenastkę 1-1. Gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie w 37' po rzucie karnym podyktowanym za przypadkową rękę K.Lewkowicza. Do przerwy 2-1 dla Mieszka. W drugiej połowie gospodarze szybko podwyższyli na 3-1 ,gdy po strzale z ponad 20 metrów piłki nie opanował Ł.Kubalski i przy dobitce był bezradny. Kargowianie jednak szybko zdobyli kontaktową bramkę po indywidualnej akcji K.Oklejewicza ,który zagrał w tempo do K.Wocha ,a ten w pełnym biegu wpadł w pole karne i silnym strzałem w krótki róg umieścił piłkę w siatce obok zaskoczonego bramkarza 3-2. Kargowianie zwietrzyli szansę na wyrównanie co udało się w 82' ,gdy po wrzucie z autu K.Lewkowicza ,M.Kaczmarek odegrał do D.Szarmacha ,który silnym strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce 3-3. Gospodarze podrażnieni stratą wyrównującego gola ruszyli by zdobyć zwycięskiego gola ,ale dopisywało nam szczęście ,najpierw w 89' znakomicie bronił Ł.Kubalski strzał za pola karnego ,chwilę później słupek ratuje nas przed stratą gola również po strzale za pola karnego ,a w 90' M.Rajewski w zamieszaniu wybija piłkę z przed pustej bramki na rzut rożny. Niestety w doliczonym czasie gry gospodarzom dopisało szczęście ,gdy po rzucie wolnym nie pilnowany zawodnik Mieszka z kilku metrów zdobywa zwycięskiego gola 4-3. Szkoda punktu ,który był w zasięgu ręki ,cieszy fakt że drużyna walczyła i potrafiła odrobić dwu bramkową stratę niestety w końcówce zabrakło koncentracji i szczęścia. Po wypożyczeniu z Orkanu Chorzemin i kontuzji do gry wrócił D.Szarmach i od razu wpisał się na listę strzelców ,będzie on dużym wzmocnieniem linii ataku.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa