POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2014-03-29 18:26

CARGOVIA - BŁĘKITNI LUBIĘCIN

bramki:

K.Pudzianowski 15' (karny) ,18' ,K.Oklejewicz 55' ,84' (karny) ,M.Kaczmarek 86'.

Błękitni 71'

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt.,M.Rajewski ,P.Jasicki ,A.Bujarski (od 60' M.Gałęzowski) ,K.Pudzianowski (od 90'+1' T.Karolewski) ,K.Oklejewicz ,D.Tomaś (od 66' M.Kaźmierczak) ,K.Dziuba (od 80' M.Kaczmarek) ,K.Woch.   trener - P.Olejarz

Dziś w 17 kolejce klasy A ,Cargovia pokonała u siebie Błękitnych Lubięcin 5-1 (2-0). Mecz był wyrównany i o wyniku zdecydowała większa skuteczność Kargowian. Już w 8' goście mogli objąć prowadzenie ,ale znakomicie broni Ł.Kubalski w sytuacji sam na sam. W 14' po dośrodkowaniu K.Pudzianowskiego w pole karne faulowany przez bramkarza jest K.Dziuba ,chwile później pewnym wykonawcą jedenastki jest K.Pudzianowski i Kargowianie prowadzą 1-0. Po tym golu Cargovia przejmuje inicjatywę i w 16' po długim podaniu od D.Tomasia sam na sam z bramkarzem wyszedł K.Woch ,ale fatalnie spudłował. Chwilę później jest już 2-0 dla Kargowian po dwójkowej akcji D.Tomasia i K.Pudzianowskiego ,który z bliska pakuje piłkę do pustej bramki. Kargowianie trochę uśpieni szybkim prowadzeniem oddali inicjatywę. W 22' dwiema znakomitymi interwencjami popisuje się Ł.Kubalski ,który w zamieszaniu przed bramką broni dwukrotnie strzały z kilku metrów. W 36' kiks P.Jasickiego ,który nie opanował piłki i ta wyszła na aut ,goście szybko wznowili grę i zawodnik Błękitnych wpadł w pole karne ,ale piłka po jego strzale przeszła tuż nad poprzeczką. W doliczonym czasie gry znów znakomitą interwencją popisał się Ł.Kubalski zbijając piłkę na rzut rożny w sytuacji sam na sam. Druga połowa rozpoczeła się od znów dobrej interwencji Ł.Kubalskiego ,który obronił strzał z kilku metrów po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Kargowianie jednak odpowiedzieli skuteczną akcją w 55' po zagraniu na skrzydło od D.Tomasia ,K.Dziuba z prawej strony dośrodkował w pole karne a nabiegający K.Oklejewicz celną główka pakuje piłkę do siatki 3-0.Chwilę później znów D.Tomaś dobrze zagrywa ,tym razem do K.Wocha ,ale piłkę po jego strzale po ziemi bramkarz zbija na rzut rożny. Kargowianie znów oddają inicjatywę gościom ,najpierw jeszcze w 69' dopisuje nam szczęście ,gdy piłka po strzale napastnika Błękitnych trafia w słupek ,ale chwilę później goście strzelają jak się później okazało honorowego gola ,najpierw strzał za pola karnego odbił Ł.Kubalski ,ale przy dobitce był bez szans 3-1. Goście ruszyli za ciosem ,ale nadziewali się na kontry Kargowian i tak najpierw w 84' strzał w polu karnym M.Gałęzowskiego zablokował ręką obrońca gości ,a rzut karny pewnie wykonał tym razem K.Oklejewicz 4-1. Dwie minuty później wynik meczu ustala wprowadzony chwile wcześniej M.Kaczmarek ,który otrzymał podanie od K.Wocha i ładnym strzałem zdobywa piątego gola. Wreszcie zwycięstwo Cargovii jak już wspomniałem odniesione lepszą skutecznością bo mecz był wyrównany ,a u gości zawiodła skuteczność i po raz kolejny Ł.Kubalski był jednym z bohaterów spotkania swymi interwencjami ratując zespół przed strata goli. Brawo chłopaki cenne trzy punkty.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów