ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

falstart

• autor: mkscargovia, 2014-03-22 17:38

GKS SIEDLISKO - CARGOVIA

bramki: 26' (karny) ,42' ,48' ,55' ,58' ,61' ,83'.

Ł.Kubalski - R.Patrzykąt (od 7' M.Rajewski) ,K.Lewkowicz ,K.Dziuba ,T.Karolewski (od 63' M.Kaźmierczak) ,A.Bujarski (od 55' D.Tomaś) ,J.Wasiak kpt.,K.Oklejewicz ,P.Jasicki (od 75' M.Kaczmarek) ,M.Gałęzowski ,K.Woch.   trener - P.Olejarz

Dziś w inauguracji rundy wiosennej Kargowianie dostali pogromu w Siedlisku z tamtejszym GKS-m aż 0-7 (0-2). Od początku meczu gospodarze szturmowali bramkę Cargovii ,ale na ich drodze stał dobrze dysponowany Ł.Kubalski ,który dwukrotnie znakomicie bronił w sytuacjach sam na sam. Niestety skapitulował w 26' po rzucie karnym podyktowanym za faul K.Oklejewicza 1-0. Kargowianie próbowali odpowiedzieć w 36' ale silny strzał po ziemi z 20 metrów K.Dziuby dobrze bronił bramkarz gospodarzy. W 42' gospodarze podwyższają na 2-0 po szybko rozegranym rzucie wolnym gdzie zawodnik gospodarzy będąc sam na sam z Ł.Kubalski lobuje go technicznym strzałem. Chwile później poprzeczka ratuje Cargovię przed utratą bramki. Tuż przed przerwą po akcji K.Dziuby ,piłka po strzale z K.Wocha z 15 metrów centymetry mineła okienko bramki gospodarzy. Po przerwie gospodarze nie zwalniali tempa i w 48' jest już 3-0 ,najpierw Ł.Kubalski znakomicie sparował piłkę po strzale z 20 metrów ale przejął ją napastnik GKS-u i silnym strzałem w długi róg zdobywa gola. Chwilę później jest czarna seria ,Kargowianie w ciągu 6 minut po kontrach tracą trzy bramki i wynik brzmi 6-0 dla GKS-u. Kargowianie próbowali zdobyć honorowego gola ale dobrze bronił bramkarz GKS-u najpierw zatrzymał strzał D.Tomasia w 63' ,który w indywidualnej akcji ograł obrońcę i znalazł się z nim sam na sam a w 81' obronił bombę M.Kaźmierczaka z ponad 20 metrów. W 83' gospodarze ustalają wynik meczu na 7-0 po rozklepaniu Kargowskiej obrony napastnik GKS-u z kilku metrów po ziemi umieszcza piłkę w siatce. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone ,Kargowianie muszą wyciągnąć wnioski z tak dotkliwej lekcji i zmobilizować się przed następnymi meczami. Najlepszy zawodnikiem Cargovii mimo iż wpuścił siedem goli był L.Kubalski ,który ratował zespół od jeszcze wyższej porażki.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa