CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2014-03-16 18:08

CARGOVIA - LECH SULECHÓW

bramki:

D.Chołuj 9' ,15' ,M.Błażejewski 49'.

Lech 61' ,80'.

Karol Andrys (od 41' Kamil Orczyk) - Radosław Patrzykąt kpt.,Piotr Reiner ,Krzysztof Woch ,Piotr Wawrzynowicz ,Patryk Krauze ,Filip Olejarz (od 51' Dawid Tomaś) ,Kamil Lorenc ,Bartosz Łukaszewski ,Mateusz Błażejewski ,Dominik Chołuj.   trener - P.Olejarz

Dziś juniorzy Cargovii rozegrali sparing z liderem Okręgowej Ligi Juniorów Lechem Sulechów i dość niespodziewanie ale zasłużenie wygrali 3-2 (2-0). Mimo że mecz toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych przy silnie wiejącym wietrze i padającym deszczu był dobrym widowiskiem. Kargowianie od początku przejeli inicjatywę i już w 4' mogli objąć prowadzenie ale piłka po strzale M.Błażejewskiego z kilku metrów trafiła w słupek. W 9' jest już 1-0 dla Cargovii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego K.Wocha ,celną główką popisał się D.Chołuj. W 15' jest już 2-0 gdy kiks obrońcy wykorzystał D.Chołuj i wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemi wpisał się ponownie na listę strzelców. Po przerwie Kargowianie nie zwalniali tempa i w 49' po dobry zagraniu od K.Wocha na czystą pozycję wyszedł M.Błażejewski i mimo asysty obrońcy umieścił piłkę w bramce obok interweniującego bramkarza 3-0. Po tym golu do głosu zaczeli dochodzić piłkarze Lecha i w 61' po szybkiej kontrze zawodnik gości ograł P.Reinera i po ziemi pokonał K.Orczyka 3-1. Kargowianie podrażnieni stratą gola próbowali szybko odpowiedzieć ale w 65' strzał P.Krauze dobrze obronił bramkarz Lecha a trzy minuty później z 25 metrów K.Lorenc trafił w poprzeczkę. Do końca meczu goście przejeli inicjatywę próbując zmienić wynik meczu ale na ich drodze stanął K.Orczyk ,który dwukrotnie znakomicie bronił strzały zawodników Lecha. Wreszcie w 80' po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Cargovii i strzale z kilku metrów K.Orczyk skapitulował 3-2. Jeszcze w doliczonym czasie gry w indywidualnej akcji D.Tomaś wpadł w pole karne ale z kilku metrów strzelił wprost w bramkarza. Dobry sprawdzian juniorów na tle dobrego przeciwnika.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów