CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2014-03-09 16:46

CARGOVIA - SOKÓŁ WRONIAWY

bramki:

P.Jasicki 7' ,K.Woch 17' ,M.Gałęzowski 52' ,69' ,K.Dziuba 71'.

Sokół 13' ,36' ,59' karny ,78' ,81'.

Ł.Kubalski - R.Patrzykąt ,K.Lewkowicz kpt.,R.Szydłowski ,T.Karolewski ,P.Jasicki ,K.Oklejewicz ,K.Dziuba ,M.Kaźmierczak ,A.Bujarski ,M.Gałęzowski.  na zmiany - M.Rajewski ,N.Staszyk ,K.Woch ,D.Tomaś.  trener - P.Olejarz

Dziś w meczu sparingowym z A-klasowym Sokołem Wroniawy padł remis 5-5. Kargowianie już w 7' objeli prowadzenie gdy po dośrodkowaniu M.Gałęzowskiego celną główką popisał się P.Jasicki 1-0. Minutę później P.Jasicki zrewanżował się podaniem do M.Gałęzowskiego ale ten z kilku metrów trafił w słupek. Chwilę później po podaniu K.Oklejewicza ,w dogodnej sytuacji A.Bujarski również trafił w słupek. Goście wyrównali w 13' po akcji lewą stroną i strzałem z kilku metrów zawodnik Sokoła nie dał szans Ł.Kubalskiemu 1-1. W 17' Kargowianie ponownie wyszli na prowadzenie po podaniu K.Oklejewicza sam na sam z bramkarzem wyszedł K.Woch i silnym strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce 2-1. Goście ponownie wyrównali po akcji lewą stroną w 36' gdy znów z kilku metrów zawodnik Sokoła nie dał szans Ł.Kubalskiemu 2-2. W 43' po niecelnym wznowieniu gry przez Ł.Kubalskiego ,piłkę przejął napastnik Sokoła ale jego strzał trafi po ziemi trafił w słupek. Drugą połowę Kargowianie zaczeli od szybkiego prowadzenia gdy w 52' dobre podanie od K.Dziuby wykorzystał M.Gałęzowski ,który ograł obrońcę i strzałem po ziemi z 16 metrów pokonuje bramkarza gości 3-2. Goście ponownie wyrównują w 59' wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką R.Szydłowskiego. W 69' po akcji D.Tomasia ,ponownie na listę strzelców wpisuje się M.Gałęzowski ,który ogrywa obrońcę i strzałem w krótki róg pokonuje bramkarza gości 4-3. Dwie minuty później po dośrodkowaniu K.Lewkowicza z rzutu wolnego w pole karne do odbitej piłki przez obrońcę doskakuje K.Dziuba i umieszcza ją w pustej bramce 5-3. Po tym golu Kargowianie oddają inicjatywę gościom. W 72' po kontrze zawodnik Sokoła z kilku metrów strzela nad poprzeczką bramki Cargovii. W 78' po rzucie rożnym nie fortunną interwencją popisał się K.Lewkowicz ,który główką umieścił piłkę tuż przy słupku własnej bramki 5-4. Trzy minuty później jest już remis 5-5 po kontrze gości i chytrym strzale zawodnika Sokoła z ostrego kąta w krótki róg bramki Cargovii. Goście jeszcze dwukrotnie zagrozili bramce Cargovii ale w pierwszej sytuacji zawodnik Sokoła strzelił nad poprzeczka a w drugiej dobrą interwencja popisał się Ł.Kubalski. Mecz zakończył się remisem 5-5. Kargowianie dobrą grę przeplatali  przestojami ,cieszy dobra skuteczność ale martwi też duża ilość traconych goli.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa