ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2013-11-10 14:56

CARGOVIA - CZARNI RUDNO

bramki:

D.Chołuj 15'(karny) ,K.Woch 45' ,58' ,72'.

Czarni 44'

K.Andrys (od 78' K.Orczyk) - R.Szydłowski ,P.Reiner ,M.Rajewski (od 41' P.Wawrzynowicz) ,R.Patrzykąt kpt.P.Krauze (od 75' K.Kurczyk) ,F.Olejarz ,K.Lorenc (od 70' D.Krajewski) ,K.Makarewicz (od 41' K.Woch) ,M.Błażejewski (od 54' A.Płonka) ,D.Chołuj.  trener - P.Olejarz

W zaległym meczu z drugiej kolejki Terenowej Klasy Juniorów ,w meczu na szczycie lider Cargovia pokonał wicelidera Czarnych Rudno 4-1 (1-0). Pierwsza połowa to optyczna przewaga gości. W 5' po akcji P.Krauze w dogodnej sytuacji był D.Chołuj ale jego strzał po ziemi dobrze broni bramkarz gości. W odpowiedzi kontra Czarnych ale dobrze interweniuje K.Andrys. W 10' po rzucie wolnym gości zawodnik Czarnych z kilku metrów strzela w boczną siatkę. Minutę później po rzucie rożnym zawodnik gości główkował z kilku metrów ale piłka przeszła tuż nad poprzeczką. W 14' w polu karnym faulowany był D.Chołuj i minutę później pewnie wykorzystał rzut karny 1-0. Goście w 17' mieli znakomitą okazję na wyrównanie ale ich napastnik w sytuacji sam na sam trafił w słupek. W 32' po kontrze M.Błażejewski wyłożył piłkę na 16 metr do D.Chołuja ale ten nie trafił w bramkę. Do przerwy prowadzenie Cargovii 1-0. Po przerwie goście dość szybko wyrównali po bardzo ładnej akcji została rozklepana Kargowska obrona i zawodnik Czarnych będąc sam na san K.Andrysem strzałem po ziemi wyrównał 1-1. Minutę później Kargowianie ponownie wychodzą na prowadzenie ,K.Andrys dalekim wykopem uruchamia K.Wocha a ten będąc sam na sam z bramkarzem zdobywa gola. Goście w 52' mieli znakomitą sytuacje na wyrównanie ,w polu karnym zawodnika Czarnych faulował P.Wawrzynowicz ale zawodnik wykonujący jedenastkę trafił w poprzeczkę. Chwile później K.Andrys dalekim wykopem uruchomił P.Wawrzynowicza ten ograł obrońcę strzelił obok bramkarza ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca którą jeszcze przejął P.Wawrzynowicz odegrał do nadbiegającego K.Wocha który strzałem po ziemi podwyższył na 3-1. W 61' A.Płonka dośrodkował w pole karne tam D.Chołuj uprzedził bramkarza ale piłka po jego główce przeszła tuż nad poprzeczką. Chwile później D.Chołuj ujrzał drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska. Mimo osłabienia Kargowianie groźnie kontrowali. W 64' A.Płonka ograł trzech zawodników gości zagrał do K.Wocha ale ten strzelił wprost w bramkarza. Wynik meczu ustalił w 72' K.Woch wykorzystując dobre podanie od R.Szydłowskiego. Kargowianie w rundzie jesiennej odnieśli komplet zwycięstw i z kompletem punktów zdecydowanie prowadzą w rozgrywkach Terenowej Klasy Juniorów.  BRAWO CHŁOPAKI !!!

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa