CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

TS PRZYLEP - CARGOVIA

bramki:

A.Bujarski 54'

TS 16' ,33' ,42' ,65' ,86'.

K.Andrys - M.Rajewski ,K.Lewkowicz kpt.,P.Dura ,P.Jasicki ,P.Panasiuk ,K.Oklejewicz ,J.Nieciecki ,A.Bujarski ,K.Woch ,D.Tomaś.   trener - P.Olejarz

W 13 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała w Przylepie z TS-em 1-5 (0-3). Pierwsza połowa to duża przewaga gospodarzy udokumentowana trzema golami. W 16' po kontrze K.Andrys znakomicie broni strzał z kilku metrów ale gospodarze przejeli piłkę i zawodnik TS-u z bliska główką wykańcza dośrodkowanie z lewej strony 1-0. W 21' szansę na wyrównanie miał J.Nieciecki ale piłka po jego strzale z 16 metrów przeszła tuż obok słupka. Gospodarze podwyższyli na 2-0 w 33' gdy zawodnik Przylepu dośrodkował z prawej strony a piłka ku zaskoczeniu wszystkich przelobowała K.Andrysa i wpadła do siatki. W 42' zawodnik TS-u w środku pola ograł trzech Kargowian i z 17 metrów po ziemi posłał piłkę tuż przy słupku podwyższając prowadzenie 3-0. Druga połowa była bardziej wyrównana a początek należał do Kargowian. W 47' po dośrodkowaniu A.Bujarskiego w pole karne główkował M.Rajewski ale piłka przeszła tuż obok słupka. W 54' po akcji K.Oklejewicza ,który zagrał w tempo do A.Bujarskiego a ten będąc sam na sam z bramkarzem zdobył honorowego gola 3-1. Gospodarze podwyższyli na 4-1 po rzucie wolnym i celnej główce z kilku metrów napastnika TS-u.W 86' po szybkiej kontrze i dośrodkowaniu z prawej strony w pole karne zawodnik gospodarzy celną główką pod poprzeczkę ustalił wynik meczu na 5-1. W sumie zasłużone zwycięstwo gospodarzy którzy grali szybko i skutecznie ,Kargowianie po pierwszej słabej połowie ,w drugiej podjeli walkę i byli równorzędnym przeciwnikiem.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa