CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2013-10-26 18:11

CARGOVIA - ODRA KLENICA

bramka: 48'

K.Andrys - J.Wasiak kpt.K.Lewkowicz ,J.Nieciecki ,P.Dura(od 31' R.Kuriata) ,P.Panasiuk ,K.Dziuba ,K.Pudzianowski ,K.Oklejewicz ,A.Bujarski(od 74' D.Tomaś) ,K.Woch.  trener-P.Olejarz

W 12kolejce klasy A ,Cargovia przegrała po zaciętym meczu z Odrą Klenica 0-1 (0-0). Od początku meczu toczyła się walka o każdą piłkę na każdym centymetrze boiska sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.W pierwszej połowie obie ekipy stworzyły po jednej sytuacji. W 22' sam na sam z K.Andrysem był napastnik Odry ale piłka po jego strzale w długi róg przeszła obok słupka. Chwile później (26') po zagraniu K.Pudzianowskiego sam przed bramkarzem znalazł się A.Bujarski ale strzelił wprost w niego i ten odbił piłkę na rzut rożny. Druga połowa rozpoczeła się od gola dla Odry w 48' po rzucie wolnym niezdecydowanie K.Andrysa wykorzystał zawodnik Odry i głową zdobył jak się później okazało zwycięskiego gola.Kargowianie mogli wyrównać chwilę (51') później po akcji P.Panasiuka,który zagrał do K.Dziuby a ten z 11 metrów posłał piłkę nad poprzeczką mając przed sobą tylko bramkarza.W 70' po akcji K.Pudzianowskiego i K.Dziuby sam przed pusta bramką znalazł się A.Bujarski,ale zbyt długo przekładał piłkę i strzelił wprost w obrońcę ,który wyjaśnił sytuację.Kargowianie do końca meczu próbowali wyrównać,ale Odra dowiozła jedno bramkowe prowadzenie do końca i wywiozła z Kargowej trzy punkty.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa