CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2013-10-26 17:36

UKS DĄBRÓWKA KARGOWA - ODRA KLENICA

bramki:

P.Kędziora 11' ,38' (karny).

Odra 31'

Krystian Szefner(od 64' Maciej Szymczak) - Krystian Lorenc ,Błażej Rubinkpt. Filip Krzaczkowski ,Szymon Wieczorek ,Kacper Pajcz(od 59' Wojciech Kudliński) ,Przemysław Kędziora ,Damian Tomaś ,Seweryn Skibiński ,Kasjan Pajcz(od 36' Mateusz Leśny) ,Bartosz Wawrzynowicz.   trener-P.Olejarz

W 9 kolejce Terenowej Klasy Trampkarzy ,UKS pokonał Odrę Klenica 2-1 (1-1).Mecz był bardzo wyrównany i zacięty obie drużyny włożyły dużo serca i zaangażowania w mecz.Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1.Pierwsi gola zdobyli Kargowianie,gdy w 11' po indywidualnej akcji P.Kędziora ograł dwóch obrońców i z 16 metrów posłał piłkę do bramki obok interweniującego bramkarza 1-0.Goście wyrównali w 31' po szybko rozegranym rzucie wolnym,zawodnik Odry ograł K.Lorenca i strzałem w krótki róg pokonał K.Szefnera 1-1.Druga połowa rozpoczeła się od objęcia prowadzenia przez Kargowian.Po rzucie rożnym w 38' piłkę w polu karnym ręką zagrał obrońca Odry,a rzut karny pewnie wykonał P.Kędziora 2-1.Chwilę później B.Wawrzynowicz znalazł się sam na sam z bramkarzem i technicznym strzałem go przelobował ale piłka przeszła nad poprzeczką.Odra nie mają nic do stracenia próbowała do końca meczu zdobyć wyrównanie,ale dwukrotnie w sytuacjach sam na sam znakomicie bronił K.Szefner,a w doliczonym czasie gry K.Lorenc w ostatniej chwili wybił piłkę zmierzającą do bramki na rzut rożny.Zwycięstwo i trzy punkty które dały trampkarzom 4 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej nie zależnie od ostatniego zaległego meczu z UKP III Zielona Góra który zostanie rozegrany za tydzień w niedzielę 03.11.2013 .BRAWO CHŁOPAKI !!!

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa