ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2013-10-12 18:46

CARGOVIA - DĄB II PRZYBYSZÓW

bramki:

D.Tomaś 39' ,P.Panasiuk 53' ,67'.

Dąb 4' ,24' ,87'.

K.Andrys - J.Wasiak kpt.,K.Lewkowicz ,P.Dura (od 80' K.Miedziński) ,P.Jasicki ,P.Panasiuk ,K.Pudzianowski ,K.Dziuba ,K.Oklejewicz ,A.Bujarski ,D.Tomaś.  trener - P.Olejarz

W 10 kolejce klasy A ,Cargovia zremisowała z rezerwami Dębu Przybyszów 3-3 (1-2). Mecz rozpoczął się fatalnie już w 4' tracimy bramkę po akcji prawą stroną ,zawodnik gości wpadł w pole karne i strzałem po ziemi pokonał K.Andrysa ,który przepuścił piłkę pod brzuchem 0-1.Po tym golu Kargowianie osiągneli optyczną przewagę ale nie potrafili skutecznie zagrozić bramce gości. Dopiero w 17' po akcji A.Bujarskiego sam na sam z bramkarzem znalazł się D.Tomaś ,ale strzelił wprost w bramkarza. Chwilę później goście podwyższają na 0-2 po stracie P.Dury przed polem karnym ,zawodnik Dębu z kilku metrów posłał piłkę do bramki przy biernej postawie K.Andrysa 0-2. W 26' ładnie z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył K.Oklejewicz ,ale bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką na rzut rożny. W 36' kontra gości ale zawodnik Dębu z kilku metrów posyła piłkę nad poprzeczką. W 39' podanie obrońcy do własnego bramkarza przechwytuje D.Tomaś i będąc sam przed nim strzela prosto w niego ,ale zdołał jeszcze wyłuskać piłkę i strzelił do pustej bramki 1-2. Chwilę później po rzucie rożnym wykonywanym przez K.Dziubę ,za pola karnego strzelał K.Pudzianowski ,ale bramkarz ponownie przeniósł piłkę nad poprzeczką na rzut rożny. Do przerwy 1-2. Druga połowa rozpoczeła sie od kiksu P.Jasickiego ,ale zawodnik Dębu w dogodnej sytuacji posłał piłkę obok bramki. Chwilę później jest już 2-2 po akcji A.Bujarskiego ,który w tempo zagrał do P.Panasiuka ,a ten wyszedł sam przed bramkarza i ładnym strzałem zdobył gola. Po minucie w zamieszaniu w polu karnym strzelał D.Tomaś ,ale bramkarz popisał się dobrą interwencją odbijając piłkę na rzut rożny. Od 57' Dąb gra w dziesiątkę ,gdyż kontuzji doznał jeden z ich zawodników a już goście nie mieli zawodników rezerwowych. Kargowianie próbowali strzałów za pola karnego ,ale znakomicie bronił bramkarz gości broniąc strzały A.Bujarskiego K.Oklejewicza i ''bombę'' z 25 metrów K.Dziuby.  W 67' dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał P.Panasiuk ,który strzałem głową objał prowadzenie 3-2. Chwile później sam na sam z bramkarzem znalazł się A.Bujarski ,ale znów znakomitą interwencją popisał się bramkarz Dębu. Gdy wydawało się że Kargowianie dowiozą zwycięstwo w 82' błąd w obronie wykorzystał zawodnik gości po ziemi wyrównał 3-3. Jeszcze w doliczonym czasie gry sam na sam z bramkarzem znalazł się D.Tomaś ,ale strzelił w boczną siatkę. Remis i jeden punkt z którego należy się cieszyć ,ale niedosyt pozostał gdyż można było wywalczyć komplet punktów tym bardziej że prawie całą drugą połowę graliśmy w przewadze jednego zawodnika. Tradycyjnie zabrakło zimnej krwi i skuteczności w stu procentowych sytuacjach.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa