CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

bramki:

P.Krauze 5' ,D.Chołuj 20' ,M.Błażejewski 21'

Start 8' ,52'

P.Dura - R.Szydłowski ,P.Reiner ,K.Woch ,R.Patrzykąt kpt.,P.Krauze ,K.Lorenc ,K.Kurczyk (od 62' D.Krajewski) ,F.Olejarz ,M.Błażejewski (od 41' A.Płonka) ,D.Chołuj.   trener - P.Olejarz

W 5 kolejce Terenowej Klasy Juniorów ,Cargovia wygrała na wyjeździe ze Startem Płoty 3-2 (3-1). Kargowianie już w 5' objeli prowadzenie ,gdy po rzucie rożnym wykonywanym przez F.Olejarza ,obrońcy wybili piłkę wprost pod nogi P.Krauze ,który z dziesięciu metrów strzelił w samo okienko bramki gospodarzy 0-1. Chwilę później gospodarze wyrównali po rzucie wolnym i kiksie P.Dury ,który wypuścił piłkę z rąk i zawodnik Startu z bliska wyrównuje 1-1. Kargowianie jednak szybko odzyskali prowadzenie ,gdy z rzutu wolnego w pole karne dokładnie dośrodkował K.Woch wprost na główkę D.Chołuja ,który uprzedził bramkarza i wpakował piłkę do bramki 1-2. Minute później jest już 1-3 po szybkim wznowieniu gry przez P.Durę ,który uruchomił P.Krauze ,ten prawą stroną przebiegł pół boiska zagrał w tempo do M.Błażejewskiego ,który strzelił po ziemi w długi róg obok wybiegającego bramkarza. Po przerwie to przewaga Kargowian ,którzy marnuję seryjnie dobre okazje bramkowe min. A.Płonka trzykrotnie ,dwukrotnie D.Chołuj i P.Krauze. Gospodarze po czerwonych kartkach graja najpierw w dziesiątkę a później w dziewiątkę ale zdołali strzelić kontaktową bramkę znów po rzucie wolnym i kiksie P.Dury ,który dziś musiał wystąpić w bramce ,gdyż nie było żadnego z nominalnych bramkarzy. Kargowianie wygrali 3-2 i wywieźli z Płot trzy punkty. Brawo chłopaki.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa