CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2013-09-18 21:17

KP ŚWIDNICA - CARGOVIA

bramki:

D.Chołuj 5' ,K.Lorenc 11' ,A.Pawliszyn 34' ,F.Olejarz 40' ,K.Woch 59; ,79' ,P.Dura 61' ,D.Tomaś 77' ,80'.

KP Świdnica 26'

K.Andrys - R.Patrzykąt kpt.(od 45' P.Dura) ,P.Reiner ,K.Woch ,A.Pawliszyn ,P.Krauze (od 48' P.Jasicki) ,K.Lorenc ,R.Szydłowski ,F.Olejarz ,M.Błażejewski (od 50' D.Tomaś) ,D.Chołuj.  trener - P.Olejarz

Dziś w zaległym meczu z 1 kolejki Terenowej Klasy Juniorów Kargowianie rozgromili na wyjeździe KP Świdnica 9-1 (4-1). Mecz od początku toczył się pod dyktando Kargowian ,którzy urządzili sobie trening strzelecki. Już w 5' po dośrodkowaniu P.Reinera celną główka popisał się D.Chołuj 0-1. Na 0-2 podwyższył po zagraniu R.Szydłowskiego ,K.Lorenc ,który z ostrego kata przelobował bramkarza. Gospodarze zdobyli jak się później okazało honorowego gola w 26' w zamieszaniu podbramkowym. W 34' pięknym strzałem za pola karnego popisał się A.Pawliszyn 1-3. Wynik do przerwy ustalił strzałem z rzutu wolnego za pola karnego F.Olejarz 1-4. Po przerwie po zagraniu F.Olejarza ,K.Woch wyszedł sam na sam z bramkarzem i silnym strzałem podwyższa prowadzenie 1-5. W 61' pięknym strzałem z 20 metrów popisuje sie P.Dura posyłając piłkę pod poprzeczkę bramki gospodarzy 1-6. W 77' rajd prawą strona przeprowadza P.Jasicki zagrywa piłkę wzdłuż bramki a tam formalności dopełnia D.Tomaś pakując ja do pustej bramki 1-7. Dwie minuty później K.Woch z 16 metrów posyła piłkę w samo okienko bramki Świdnicy 1-8. Wynik meczu ustala D.Tomaś ,który dośrodkował z prawej strony a piłka ku zaskoczeniu wszystkich przelobowała bramkarza i wpadła do bramki. Bardzo dobra skuteczność Kargowian choć wynik mógł być wyższy ale znakomitych sytuacji nie wykorzystali R.Szydłowski i dwóch D.Tomaś. Brawo chłopaki za dobry mecz za ambitna i skuteczną grę.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa