ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2013-09-15 19:39

AVIA SIEDLNICA - CARGOVIA

bramki:

D.Tomaś 17' ,K.Pudzianowski 66' (karny)

Avia 31' ,41' ,44' ,45'.

K.Andrys - J.Wasiak kpt.,K.Lewkowicz ,M.Szymczak ,P.Jasicki (od 67' N.Staszyk) ,A.Bujarski (od 80' M.Borysiak) ,K.Oklejewicz (od 46' A.Skiba) ,K.Pudzianowski ,P.Panasiuk ,K.Dziuba ,D.Tomaś.   trener - P.Olejarz

W 6 kolejce klasy A ,Cargovia doznała wyjazdowej porażki z Avią w Siedlnicy 2-4 (1-4). Mecz rozpoczął się od przewagi Kargowian ,którzy raz za razem zagrażali bramce gospodarzy co dokumentują w 17' gdzie po zagraniu K.Dziuby sam przed bramkarzem znalazł się D.Tomaś i strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce 0-1. Niestety J.Wasiak kiksuje w 31' przed polem karnym i napastnik Avii skorzystał z prezentu i wyrównał 1-1. Chwilę później w indywidualnej akcji K.Pudzianowski ograł trzech obrońców Avii wpadł w pole karne posłał piłkę obok wybiegającego bramkarza ,ale ta przeszła obok słupka. Następnie to co stało się pod koniec pierwszej połowy trudno wytłumaczyć ,Kargowianie w ciągu czterech minut po prostych błędach tracą trzy gole i jest 4-1 dla gospodarzy ,którzy do tej pory byli w defensywie. Drugą połowę Kargowianie przeważali chcąc zmniejszyć rozmiary porażki ,ale ambitnie i agresywnie grała defensywa Avii. W 64' doszło do kuriozalnej sytuacji ,gospodarze wybijają piłkę ze swojego pola karnego ,ale w polu karnym bez piłki kopnięty jest P.Jasicki ,sędzia pokazuje zawodnikowi Avii czerwoną kartkę i dyktuje rzut karny ,którego pewnie wykorzystuje K.Pudzianowski. Do końca meczu Kargowianie grają w przewadze jednego zawodnika ,przeważają i zamykają długimi minutami gospodarzy na ich połowie ,ale nie potrafią sforsować dobrze grającej obrony Avii. Można by rzec porażka na własne życzenie ,ostatnie cztery feralne minuty pierwszej połowy zaważyły na losach meczu.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa