ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2013-09-14 14:14

UKS DĄBRÓWKA KARGOWA - PIAST CZERWIEŃSK

bramki:

Kacper Pajcz 3' ,B.Wawrzynowicz 9'.

Piast 33' ,48'

Krystian Szefner - Krystian Lorenc ,Błażej Rubin kpt.,Przemysław Kędziora ,Szymon Wieczorek ,Kacper Pajcz ,Dominik Toporek ,Filip Krzaczkowski ,Kasjan Pajcz (od 36' Marcel Konieczny) ,Wojciech Kudliński (od 36' Damian Tomaś) ,Bartosz Wawrzynowicz.    trener - Ł.Kubalski

Trampkarze UKS-u zainaugurowali rozgrywki w Terenowej Klasie Trampkarzy meczem z Piastem Czerwieńsk ,który zremisowali 2-2 (2-1). Przed meczem remis wzięli byśmy w ciemno ,gdyż był to pierwszy mecz trampkarzy w takim składzie gdzie 90% składu grało pierwszy raz na dużym boisku w meczu o stawkę po meczu został jednak niedosyt bo można było wygrać. Mali Kargowianie objeli prowadzenie już w 3' ,gdy błąd bramkarza wykorzystał Kacper Pajcz i umieścił piłkę w siatce 1-0. Na 2-0 podwyższył chwilę później B.Wawrzynowicz. Goście strzelili kontaktową bramkę w 33' w zamieszaniu podbramkowym wykorzystując nieporozumienie B.Rubina i K.Szefnera. Do przerwy 2-1 dla Kargowian. Po przerwie Piast w 48' przeprowadził kontrę i doprowadził do wyrównania 2-2. Do końca meczu Kargowianie próbowali zdobyć zwycięską bramkę ale zabrakło szczęścia. W 51' po indywidualnej akcji Kacper Pajcz trafił w słupek ,chwilę później w zamieszaniu podbramkowym D.Toporek także trafia w słupek. W 57' indywidualną akcję przeprowadza P.Kędziora ale w sytuacji sam na sam zwycięsko wychodzi bramkarz Piasta. Goście swoją szansę na zdobycie zwycięskiej bramki mieli w 70' ale ich napastnik po indywidualnej akcji z 15 metrów trafił w słupek ,w doliczonym czasie gry znów sam na sam z bramkarzem znalazł się P.Kędziora ale piłka po jego strzale w długi róg przeszła tuż obok słupka. mecz zakończył się remisem 2-2. Brawo chłopaki za udany debiut tak trzymać.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa