CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

bramki:

K.Woch 27' ,D.Tomaś 28' ,R.Kuriata 30' ,P.Wawrzynowicz 77'

Jedność 16' ,22' ,66' ,72'

K.Andrys - K.Lewkowicz ,M.Szymczak ,A.Bujarski ,J.Wasiak kpt. F.Olejarz ,K.Pudzianowski ,K.Oklejewicz ,D.Tomaś ,R.Kuriata ,K.Woch.   na zmiany - K.Orczyk ,P.Dura ,P.Wawrzynowicz ,K.Lorenc ,P.Krauze ,A.Skiba ,K.Miedziński ,R.Patrzykąt.   trener - P.Olejarz

Mecz sparingowy z beniaminkiem klasy A Jednością Podmokle. Początek meczu który grano 3 x 30'  mimo upalnej pogody to szybkie ataki gości i chaotyczna gra Kargowian. W 16' po akcji prawą stroną piłka trafiła w polu karnym do byłego gracza Cargovii D.Tyszkiewicza który z pierwszej piłki uderzył nie do obrony 0-1. W 22' po wolnym gości kiks K.Andrysa i zawodnik Jedności z bliska strzela do pustej bramki 0-2. Kargowianie otrząsnęli się po tej przewadze gości i w 27' dobre podanie K.Pudzianowskiego wykorzystał K.Woch będąc sam na sam z bramkarzem po ziemi zdobył kontaktowego gola 1-2. Minutę później D.Tomaś dostał prezent od bramkarza i spokojnie wyrównał 2-2. Dwie minuty później A.Bujarski w tempo zagrał do R.Kuriaty a ten będąc sam na sam z bramkarzem obejmuje prowadzenie 3-2. Drugie 30' to mało sytuacji z obu stron a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Trzecia odsłona meczu to inicjatywa gości którzy po kontrze w 66' za sprawą znów D.Tyszkiewicza wyrównują 3-3. W 72' po kiksie A.Skiby goście wychodzą na prowadzenie po ładnym strzale zawodnika Jedności za pola karnego w samo okienko bramki Cargovii 3-4. Chwilę później goście zmarnowali kolejną stu procentową sytuacje gdzie najpierw słupek ratuje Cargovie przed stratą gola a dobitka z kilku metrów przechodzi nad poprzeczką. Kargowianie po tym przestoju znów ruszyli do odrabiania strat i w 77' po akcji K.Wocha i R.Kuriaty ,junior P.Wawrzynowicz z bliska wyrównuje choć bliski obrony był bramkarz gości który pierwsze uderzenie obronił ale dobitka znalazła drogę do siatki 4-4. Jeszcze goście mieli okazje na zwycięskiego gola ale po ładnej akcji zawodnik Jedności strzela nad poprzeczką będąc sam przed K.Andrysem w odpowiedzi po zagraniu K.Pudzianowskiego w dobrej sytuacji znalazł się K.Woch ale jego strzał po ziemi w długi róg minął bramkę.  Mecz zakończył się remisem ,trener Cargovii miał do dyspozycji aż 19 zawodników ale w większości to juniorzy którzy dopiero wchodzą do drużyny za tydzień ostatni sparing przed ligą i może wreszcie  Cargovia zagra w optymalnym składzie.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów