ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

ODRA NIETKÓW - CARGOVIA

bramki:

K.Lewkowicz 22'

Odra 9' ,14' ,69' ,81' ,90'.

P.Smerda (od 46' P.Jasicki) - K.Lewkowicz kpt.,A.Okuniewicz ,D.Kostański ,M.Rajewski ,A.Bujarski (od 75' F.Olejarz) ,K.Oklejewicz ,D.Szarmach ,D.Tomaś (od 68' K.Makarewicz) ,K.Dziuba ,A.Płonka.  trener - P.Olejarz.

Dziś w ostatniej kolejce klasy A ,Cargovia przegrała w Nietkowie z Odrą 1-5 (1-2). Wbrew wynikowi gospodarzom zwycięstwo nie przyszło łatwo już w 1' Kargowianie mogli objąć prowadzenie ,po błędzie obrońcy sam na sam z bramkarzem znalazł się A.Płonka ale jego strzał po ziemi bramkarz instynktownie obronił nogą. Gospodarze odpowiedzieli w 9' gdy fantastycznym strzałem z rzutu wolnego z 18 metrów popisał się zawodnik Odry ,piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki 1-0. W 14' jest już 2-0 po wrzucie z autu w pole karne Cargovii zawodnik gospodarzy skoczył najwyżej i główką posłał piłkę tuż przy słupku 2-0. Chwile później poprzeczka ratuje Kargowian po zamieszaniu i strzale z kilku metrów. Kargowianie odpowiedzieli w 22' za sprawą K.Lewkowicza ,który popisał się fantastycznym uderzeniem z 30 metrów po ziemi tuż przy słupku po rękach bramkarza piłka wpadła do siatki 2-1. W 35' napastnik Odry w indywidualnej akcji ograł Kargowską obronę znalazł się sam przed P.Smerdą ,który sparował piłkę na rzut rożny po jego strzale po ziemi. W 41' K.Lewkowicz ostro dośrodkował w pole karne gospodarzy i bramkarz Odry piąstkował piłkę zmierzającą pod poprzeczkę na rzut rożny. Druga połowa to wymiana ciosów ale gospodarze byli skuteczniejsi. W 54' świetnie broni P.Jasicki (który zastąpił kontuzjowanego P.Smerdę) w sytuacji sam na sam. W odpowiedzi po akcji K.Dziuby i A.Płonki ,K.Oklejewicz z 16 metrów po ziemi posyła piłkę tuż obok słupka. Chwile później A.Płonka zagrywa do K.Dziuby ten naciskany przez obrońców w pełnym biegu wpadł w pole karne ale posłał piłkę obok słupka. Gospodarze chwile później wyszli z kontrą i zawodnik Odry z pięciu metrów główką podwyższył na 3-1. W 72' znów świetna interwencja P.Jasickiego w sytuacji sam na sam. Minute później D.Kostański zagrał w pole karne do A.Płonki ale ten z kilku metrów trafił piłką w bramkarza.Chwilę później znów dobre podanie D.Kostańskiego tym razem do D.Szarmacha ,który ograł obrońcę wpadł w pole karne ale piłka po jego strzale w krótki róg przeszła obok słupka. Gospodarze kontrowali i w 78' jeszcze dopisało nam szczęście po obronie P.Jasickiego ,który odbił piłkę po strzale po ziemi a zawodnik Odry z bliskiej odległości obijając trafił w słupek ,ale 3' później już są skuteczni w sytuacji sam na sam z P.Jasickim zawodnik Odry strzela po ziemi i podwyższa na 4-1. W 90' gospodarze ustalają wynik na 5-1 po fantastycznym strzale z 20 metrów zawodnika gospodarzy który trafił w samo okienko bramki Cargovii. Wysoka porażka ,ale po dobrym meczu ,Kargowianie walczyli ambitnie zabrakło skuteczności i szczęścia ,które było dzisiaj po stronie gospodarzy.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa