POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

1 - 4 (0-4)

bramki:

A.Płonka 90'+3'

CZARNI 17' (karny) ,26' ,27' ,37'.

Piotr Smerda - Krzysztof Lewkowicz ,Arkadiusz Okuniewicz ,Norbert Staszyk ,Mateusz Rajewski ,Arkadiusz Bujarski (od 66' Adrian Płonka) ,Kacper Oklejewicz (od 77' Piotr Dura) ,Dariusz Kostański kpt. ,Filip Olejarz (od 46' Karol Makarewicz) ,Dawid Szarmach ,Dawid Tomaś.  trener - Piotr Olejarz

Dziś w zaległej 18 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z Czarnymi Rudno 1-4 (0-4) i definitywnie spadła do klasy B. W pierwszej połowie goście wypunktowali Kargowian. W 17' w zamieszaniu w polu karnym piłki nie potrafili wybić ani K.Lewkowicz ani A.Okuniewicz ,który z faulował napastnika gości i Czarni pewnie wykorzystali rzut karny 0-1. W 26' kontra gości przy nie udanej pułapce ofsajdowej Kargowian i zawodnik Czarnych w sytuacji sam na sam z P.Smerdą strzela pod poprzeczkę 0-2. Minute później Kargowska obrona zostaje rozklepana i zawodnik Czarnych będąc sam przed P.Smerdą po ziemi w długi róg podwyższa na 0-3. Goście wynik do przerwy na 0-4 ustalają po kontrze w 37'. Kargowianie w tej części gry nie oddali celnego strzału na bramkę gości. Druga połowa była wyrównana ,goście zadowoleni wysokim prowadzeniem nie zagrażali już bramce Cargovii. Kargowianie natomiast dopiero pod koniec meczu zaczeli groźniej atakować i szanse na zdobycie goli mieli w 84' D.Szarmach ,ale jego strzał z 16 metrów bramkarz Czarnych sparował na rzut rożny i minute później po rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym znów golkiper gości popisał się dobrą interwencją po strzale z kilku metrów M.Rajewskiego. Honorowy gol dla Kargowian padł w doliczonym czasie gry po akcji D.Tomasia ,który pociągnął prawą stroną zagrał do A.Płonki a ten z 12 metrów strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości 1-4. Porażka Kargowian ,która już definitywnie powoduje ,że następny sezon zagramy o poziom niżej w klasie B.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów