POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

DĄB II PRZYBYSZÓW - CARGOVIA

5 - 1 (1 - 0 )

bramki:

Dąb 28' ,50' ,54' ,56' ,61'.

D.Szarmach 90'

P.Jasicki - K.Lewkowicz ,D.Kostański ,N.Staszyk ,M.Rajewski ,P.Panasiuk ,K.Oklejewicz (od 70' A.Bujarski) ,K.Dziuba kpt.,F.Olejarz (od 38' A.Płonka ,od 77' D.Tomaś) ,D.Szarmach ,A.Okuniewicz.  trener - P.Olejarz

Dziś w 28 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała na wyjeździe z Dębem II Przybyszów 1-5 (0-1). W pierwszej dość wyrównanej połowie gospodarze objeli prowadzenie w 28' po dośrodkowaniu z prawej strony i celnej główce z pięciu metrów ,gdzie zawodnik gospodarzy nie dał szans P.Jasickiemu. Chwilę później mógł wyrównać K.Dziuba ale został zablokowany przez obrońców wychodząc sam przed bramkarza. Tuż przed przerwą P.Jasicki wybronił strzał po ziemi w sytuacji sam na sam. Druga połowa a właściwie jej pierwsze 16 minut to katastrofalna gra Kargowian w których tracimy cztery gole i przegrywamy już 0-5. Do końca meczu gra się wyrównała i Kargowianie próbowali strzelić kontaktowego gola co się udało dopiero w 90' po akcji A.Okuniewicza i K.Dziuby ,którą sfinalizował D.Szarmach ,wcześniej stuprocentowych sytuacji nie wykorzystali D.Szarmach będąc sam na sam z bramkarzem zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i przejął ją bramkarz ,A.Okuniewicz w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza i A.Bujarski z pięciu metrów nie trafił w bramkę. Jeszcze w doliczonym czasie gry po zagraniu K.Lewkowicza sam przed bramkarzem znalazł się A.Okuniewicz ale przestrzelił. Kolejna porażka Kargowian która coraz bardziej przybliża zespół do spadku o klasę niżej.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów