bramki:

K.Dziuba 15'

Orzeł 35' ,56'

P.Jasicki - K.Lewkowicz ,D.Kostański ,J.Wasiak kpt. (od 15' J.Nieciecki) ,M.Rajewski ,A.Bujarski (od 58' F.Olejarz) ,K.Oklejewicz (od 81' D.Tomaś) ,K.Dziuba ,P.Panasiuk ,D.Szarmach ,A.Okuniewicz.  trener - J.Wołowiec

Dziś w zaległej 16 kolejce klasy A ,Cargovia przegrała z Orłem Szlichtyngowa 1-2 (1-1). Kargowianie od pierwszego gwizdka sędziego ruszyli na bramkę gości i w 15' po akcji A.Okuniewicza i D.Szarmacha ,K.Dziuba z 16 metrów po ziemi strzałem tuż przy słupku obejmuje prowadzenie 1-0. W 32' po zagraniu w tempo A.Okuniewicza sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Szarmach ale fatalnie skiksował. Trzy minuty później goście wyrównali po rzucie rożnym ,gdzie z piłką minął się P.Jasicki a stojący za nim zawodnik Orła główką zdobył gola 1-1. Do przerwy remis. Druga połowa rozpoczeła się od straty gola znów po rzucie rożnym ,P.Jasicki odbił piłkę na poprzeczkę ta spadła na linie bramkową a stojący kapitan gości wepchnął ją do bramki 1-2. Kargowianie ruszyli do odrabiania strat ale mimo przewagi nie było sytuacji bramkowych za to goście po kontrach dwukrotnie nie wykorzystali sytuacji sam na sam z P.Jasickim. Kolejna porażka Kargowian i coraz trudniejsza sytuacja w tabeli. Chłopaki głowa do góry dopóki piłka w grze jak mówi powiedzenie wszystko w waszych nogach:)