ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

bramki:

K.Woch 3' ,A.Płonka 39'

TS 7' ,56' ,75' ,77'.

K.Andrys - R.Szydłowski ,P.Dura (do40') ,A.Pawliszyn ,R.Patrzykąt kpt.,H.Zawadzki ,K.Makarewicz (od 41' F.Olejarz) ,K.Orczyk ,A.Płonka ,D.Chołuj ,K.Woch.   trener - P.Olejarz

Dziś w 17 kolejce Terenowej Klasy Juniorów ,Cargovia przegrała na wyjeździe z TS Przylep 2-4 (2-1). Kargowianie szybko objeli prowadzenie bo już w 3' po zgraniu głową A.Płonki do K.Wocha ,ten będąc sam na sam z bramkarzem po ziemi strzela gola. Gospodarze szybko wyrównali ,w 7' po akcji prawą stroną zawodnik TS-u z 20 metrów przelobował K.Andrysa. Chwilę później gospodarze mogli wyjść na prowadzenie ,ale znakomitą interwencją popisał się K.Andrys ,który bronił strzał z kilku metrów. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska z lekką przewagą gospodarzy ,którzy próbowali zaskoczyć K.Andrysa strzałami z dystansu ale ten dobrze interweniował. W 39' D.Chołuj przejął piłkę przed polem karnym ,zagrał ją do A.Płonki ,który ograł obrońcę i strzałem pod poprzeczkę objął prowadzenie. Drugą połowę Kargowianie grali w dziesiątkę po zejściu P.Dury i do końca spotkania bronili się przed atakami gospodarzy. W 54' jeszcze słupek ratował Cargovię przed stratą bramki ,ale w 56' napastnik gospodarzy wymanewrował Kargowską obronę i z bliska tuż przy słupku wyrównał. Kargowianie dzielnie się bronili ,ale w 75' po akcji prawą stroną i główce z kilku metrów ,gospodarze wychodzą na prowadzenie a w 77' ustalają wynik meczu strzałem do pustej bramki po nieporozumieniu  K.Wocha i K.Orczyka ,który w drugiej połowie zmienił się w bramce z K.Andrysem. Dzięki chłopaki za ambicje i walkę.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa