D.Szarmach 76' (karny) ,K.Dziuba 90'+1'

TS 16' ,25' ,33' ,60' ,69' ,89'.

skład:

P.Jasicki - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt. (od 66' D.Tomaś) ,M.Rajewski ,A.Bujarski ,D.Kostański ,K.Oklejewicz ,J.Nieciecki ,K.Dziuba ,M.Płonka (od 46' P.Dura) ,D.Szarmach.   trener - J.Wołowiec

Dziś w 25 kolejce klasy A ,Kargowianie wysoko przegrali z TS Przylep 2-6 (0-3). Goście od początku zdominowali Kargowian i raz za razem zagrażali bramce Cargovii. Kargowianie nie umieli powstrzymać szybko grających gości i do przerwy wynik brzmiał 0-3. Druga połowa niczym nie różniła sie pod pierwszej goście nadal dominowali na całym boisku konsekwentnie podwyższając wynik. W 66' za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał K.Oklejewicz i Kargowianie grali w dziesiątkę ale mimo osłabienia  zdołali zmniejszyć rozmiary porażki strzelając dwa gole ,były to jedyne strzały na bramkę gości. Goście odnieśli zasłużone zwycięstwo a Kargowianie zagrali bez wiary ,walki i pomysłu na gre. Dwa strzały na bramkę przeciwnika to za mało by myśleć o zdobywaniu punktów a widmo spadku zagląda już w oczy.