CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

bramki:

Piast 33'

D.Kostański 90'+4'

P.Jasicki - K.Lewkowicz ,D.Kostański ,M.Rajewski ,N.Staszyk ,A.Bujarski (od 75' D.Tomaś) ,K.Oklejewicz ,J.Nieciecki (od 82' P.Dura) ,M.Płonka (od 38' P.Panasiuk ) ,K.Dziuba kpt. ,D.Szarmach.     trener - J.Wołowiec

Dziś w 24 kolejce klasy A ,Cargovia zremisowała na wyjeździe z Piastem-Parkovią Trzebiechów 1-1 (1-0). Mecz był bardzo wyrównanym spotkaniem pełnym walki o każdą piłkę na całym boisku. Sytuacji bramkowych w meczu było mało z obu stron ale te co były mogły przechylić wynik dla jednej z dużyn. W 27' M.Płonka przejął piłkę w środkowej strefie boiska zagrał do D.Szarmacha który w pełnym biegu strzelił z 16 metrów ale znakomitą interwencją popisał sie bramkarz Piasta parując piłkę na rzut rożny. W odpowiedzi w 33' żle wybitą piłkę przejeli gospodarze ,wrzucając ją w pole karne ,gdzie nie pilnowany zawodnik Piasta z najbliższej odległości główką obejmuje prowadzenie 1-0. Kargowianie swoją szansę mieli tuż przed przerwą ,ale po akcji K.Dziuby i D.Kostańskiego ,sam na sam z bramkarzem znalazł się A.Bujarski ,ale znów golkiper Piasta popisał się znakomitą interwencją odbijając piłkę ,którą próbował dobijać P.Panasiuk ,ale trafil w D.Szarmacha. 1- 0 do przerwy. Druga połowa nie uległa zmianie dalej było dużo walki na całym boisku i raz jedna raz druga drużyna odgryzały sie akcjami ofensywnymi. W 53' ostro w pole karne dośrodkował P.Panasiuk a tam obrońca Piasta o mało nie zdobył samobójczej bramki gdyż wybił piłkę na rzut rożny a ta minimalnie przeszła tuż obok słupka. Minutę później kontra gospodarzy ale napastnik Piasta w dogodnej sytuacji posyła piłkę nad poprzeczką. W 56' P.Jasicki znakomicie broni strzał głową zawodnika Piasta z kilku metrów po rzucie rożnym. W 75' D.Szarmach w indywidualnej akcji wpadł w pole karne ale piłka po jego strzale po ziemi w długi róg przeszła obok słupka. Trzy mniuty później P.Jasicki odbija piłkę po silnym strzale z rzutu wolnego a całą sytuację wyjaśnia N.Staszyk. W doliczonym czasie gry wreszcie uśmiechneło się szczęście do Kargowian ,z rzutu wolengo z 17 metrów silnym strzałem po ziemi wyrównał D.Kostański . Remis po bardzo zacientym meczu pełnym walki. Dzięki chłopaki za ambicje i walkę.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów