CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

bramki:

K.Woch 10' ,39' P.Wawrzynowicz 63'

Start 20'

K.Andrys - F.Olejarz ,R.Patrzykąt kpt. ,R.Szydłowski ,K.Makarewicz (od 60' A.Płonka) ,H.Zawadzki ,A.Pawliszyn ,K.Orczyk ,P.Wawrzynowicz ,D.Tomaś (od 41' D.Chołuj) ,K.Woch.    trener - Ł.Kubalski

Dziś w 13 kolejce Terenowej Klasy Juniorów ,Cargovia pokonała na wyjeździe Start Płoty 3-1 (2-1). Kargowianie od początku meczu mieli ułatwione zadanie gdyż gospodarze cały mecz grali w dziesiątkę ,mimo przewagi jednego zawodnika nasi juniorzy nie potrafili tego wyjkorzystać a także brakowało skuteczności i marnowali oni seryjnie stuprocentowe sytuacje. Pierwszy gol padł po rzucie rożnym bitym przez F.Olejarza ,gdzie w polu karnym najprzytomniej zachował się K.Woch z bliska otwierając wynik spotkania. Kargowianie poszli za ciosem ale marnowali dogodne okazje bramkowe min.K.Woch trzykrotnie w sytuacji sam na sam ,K.Orczyk z kilku metrów nie trafił w światło bramki ,K.Makarewicz z metra posłał piłkę nad poprzeczką uderzając główką. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 20' gospodarze przeprowadzili kontrę i wyrównali w sytuacji sam na sam 1-1. Kargowianie znów wyszli na prowadzenie w 39' po akcji K.Makarewicza ,który w tempo zagrał do K.Wocha i ten będąc przed bramkarzem główką zdobył gola 1-2. Po przerwie nadal Kargowinie przeważali i marnowali dogodne sytuacje bramkowe,min H.Zawadzki nie trafił do pustej bramki ,A.Płonka w sytuacji sam na sam lobował bramkarza ale i bramkę dopiero znów stały fragment gry przyniósł gola dla Cargovii. W 63' znów z rzutu rożnego dośrodkował F.Olejarz a w polu karnym na raty strzelał P.Wawrzynowicz i ustalił wynik meczu na 1-3. Brawo chłopaki.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów