POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA - DRZONKOWIANKA RACULA

0 - 2 ( 0 - 0 )

bramki: 69' ,76'.

P.Smerda - F.Olejarz ,A.Okuniewicz (od 66' P.Dura) ,J.Wasiak kpt. ,A.Bujarski (od 78' Ł.Wołowiec) ,D.Kostański ,K.Oklejewicz ,M.Rajewski ,J.Nieciecki ,M.Płonka (od 71' N.Staszyk) ,D.Szarmach.  trener - J.Wołowiec

Dziś w 23 kolejce klasy A ,Cargovia po słabym meczu przegrała z Drzonkowianką Racula 0-2 (0-0). Pierwsza połowa można by rzec że się odbyła obie drużyny stworzyły po jednej sytuacji bramkowej. W 2' niezdecydowanie A.Okuniewicza i F.Olejarza ,wykorzystał zawodnik gości ostro dośrodkowując w pole karne a tam nie pilnowany napastnik Drzonkowianki będąc sam przed P.Smerdą z kilku metrów główkował ale posłał piłkę nad poprzeczką. Kargowianie swoją okazje zmarnowali w 29' gdzie po akcji D.Kostańskiego który zagrał do K.Oklejewicza ten ograł obrońcę zagrał do M.Płonki a ten sprytnie odegrał na wolne pole do D.Szarmacha który z pięciu metrów strzelił po ziemi prosto w bramkarza. Druga połowa niczym nie różniła się od pierwszej poza tym że goście skutecznie wykończyli dwie sytuacje jakie mieli. W 48' D.Kostański z 20 metrów z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. W 69' po indywidualnej akcji zawodnika  gości który przebiegł z piłką pół boiska nie atakowany przez Kargowian i z lini pola karnego po ziemi pokonał P.Smerdę strzałem tuż przy słupku 0-1. Minute później mógł wyrównać D.Szarmach który wpadł w pole karne ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i obrońca wybił piłkę na rzut rożny. W 71' goście ustalają wynik meczu na 0-2 ,F.Olejarz w środkowej strefie boiska traci piłkę zawodnik gości wpada w pole karne zagrywa wzdłuż bramki a tam z najbliższej odległości napastnik Drzonkowianki po ziemi zdobywa gola. Kolejna porażka ale styl w jakim ją ponieśliśmy nie napawa optymizmem przed kolejnymi meczami ,brak walki ,zaangażownia i ambicji. Sobotni mecz z Czarnymi Jelenin przegrany był po walce ,a dzisiejszy został oddany bez walki. Trzeba się zmobilizować i zmotywować do gry w następnych meczach.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów