ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

1 - 3 ( 0 - 0 )

bramki: M.Rajewski 80'

Czarni 67' ,87' , 90'.

P.Smerda - K.Lewkowicz ,A.Okuniewicz ,J.Wasiak kpt. ,A.Bujarski (od 65' M.Płonka) ,D.Kostański ,M.Rajewski ,K.Oklejewicz ,J.Nieciecki ,K.Dziuba ,D.Szarmach.    trener - J.Wołowiec

Dziś w 22 kolejce klasy A ,Kargowianie przegrali z Czarnymi Jelenin 1-3 (0-0). Mecz był spotkaniem niewykorzystanych sytuacji z obu stron. W pierwszej połowie goście nie wykorzystali trzech stu procentowych sytuacji. W 6' P.Smerda bronił w sytuacji sam na sam ,w 23' po rzucie rożnym zawodnik Czarnych trafił w słupek a próbujący dobijać napastnik gości z metra przestrzelił ,dwie minuty później npastnik Czarnych w sytuacji sam na sam ograł P.Smerdę ale J.Wasiak wybił zmierzającą do pustej bramki piłkę na rzut rożny. Kargowianie próbowali strzałów za pola karnego ale strzały K.Dziuby ,K.Oklejewicza i D.Szarmacha odbijał bramkarz gości. W 42' po akcji J.Niecieckiego i D.Kostańskiego ,M.Rajewski będąc przed pustą bramką dał ubiec się obrońcy ,który wybił piłkę na rzut rożny. Druga połowa też rozpoczeła sie od niewykorzystanych sytuacji obu stron. W 50' kiksu J.Wasiaka niewykorzystał zawodnich Czarnych który będąc sam na sam z P.Smerdą trafił w słupek a dobitke zablokował K.Lewkowicz i wybił piłkę. Dwie minuty później sam na sam z bramkarzem po zagraniu K.Dziuby był D.Szarmach ale strzelił wprost w niego. W 66' chwilę po wejściu na boisko M.Płonka z kilku metrów po zagraniu D.Kostańskiego posłał piłkę nad poprzeczką. Minutę później jest już 0-1 po rzucie wolnym i zamieszaniu zawodnik Czarnych z bliska pokonuje P.Smerdę. Kargowianie ruszyli do odrabiania straty i w 80' po akcji D.Kostańskiego ,M.Rajewski z kilku metrów po ziemi wyrównuje 1-1. Trzy minuty później znów M.Rajewski po zagraniu K.Dziuby znalazł sie sam przed bramkarzem ale przestrzelił. Po klejnych trzech minutach sam na sam z bramkarzem był D.Szarmach ale znów posłał piłkę prosto w niego.Minutę później jest 1-2 ,K.Lewkowicz pośliznął się co wykorzystał napastnik Czarnych i silnym strzałem w długi róg pokonał P.Smerdę. W 90' goście rozklepali Kargowską obronę i ustalili wynik meczu na 1-3. Dzięki chłopaki za ambicję i walkę zabrakło szczęścia i zimnej krwi w stu procentowych sytuacjach.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa