0 - 4 ( 0 - 2 )

bramki:

P.Wawrzynowicz 24' ,D.Tomaś 27' ,K.Woch 62' ,A.Płonka 66'

P.Jasicki (od 41' P.Dura) - R.Szydłowski ,R.Patrzykąt ,F.Olejarz ,K.Andrys ,D.Chołuj ,K.Orczyk ,K.Woch ,P.Wawrzynowicz ,A.Płonka ,D.Tomaś.     trener - Ł.Kubalski

Dziś juniorzy Cargovii zaingurowali rundę wiosenną meczem wyjazdowym z MKS Klępsk. Kargowianie byli faworytem tego spotkania i nie zawiedli pewnie wygrywając 4-0 (2-0) Choć grali w okrojonym składzie z nominalnie dwoma bramkarzami w polu K.Andrysem i K.Orczykiem ,którzy musieli dziś wystąpić na nie typowych dla siebie pozycjach jako pomocnicy i wypadli oni bardzo dobrze szczególnie K.Orczyk ,który był najlepszym zawodnikiem Kargowian zaliczył dwie asysty przy trzecim i czwartym golu. Pierwszego gola zdobył w 24' P.Wawrzynowicz dobijając strzał A.Płonki. Na 2-0 podwyższył D.Tomaś zaskakując bramkarza strzałem z 20 metrów. W drugiej połowie Kargowianie z licznych sytuacji bramkowych wykorzystali tylko dwie ,w 62' przed polem karnym piłkę wywalczył K.Orczyk ,zagrał ją głową do K.Wocha ,który z 16 metrów po ziemi podwyższył na 3-0. Cztery minuty póżniej znów K.Orczyk popisał się zagraniem w tempo podając do A.Płonki ,który wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w długi róg ustalił wynik meczu na 4-0. Gospodarze pod koniec meczu mieli swą okazję na honorowego gola ,ale zastepujący w bramce P.Jasickiego ,K.Andrys popisał sie znakomitym refleksem mimo iż chwilę wcześniej doznał kontuzji kostki z którą grał do końca meczu. Kargowianie odnieśli wysokie zwycięstwo i umocnili sie na pozycji lidera. Brawo ,brawo chłopaki